PSL pedałuje z Biedroniem

  

„Rób to w domu po kryjomu” – to hasło wykrzykiwane do gejów niespodziewanie wzięli do siebie… działacze PSL. Tak wyglądają bowiem ich związki z Robertem Biedroniem. Jednak jeden z sojuszników PSL od Kukiza zrobił to publicznie.


Poseł Paweł Grabowski w „Politycznej kawie” nie wykluczył przyszłego rządu PSL-Kukiz z Biedroniem. Gdyby Grabowski był do końca szczery, powiedziałby: każdy inny powrót PSL do władzy niż z Biedroniem jest wykluczony. Utrata władzy przez PiS wydaje się mało możliwa, ale jeśli już, to cała opozycja musiałaby po wyborach zawiązać koalicję. PSL tłumaczy też, że nie współpracuje z Biedroniem na listach do Senatu. Wprawdzie KO, Lewica i PSL wystawią w każdym okręgu po jednym kandydacie, ale koalicji… nie ma! A ja przypomnę, że w 2014 r. do klubu PSL wstąpiło znienacka sześcioro byłych posłów Ruchu Palikota (był w nim Robert Biedroń). Zwalczali Kościół tak zażarcie, że głosowali przeciw uchwale Sejmu wyrażającej „wdzięczność i szacunek” dla Jana Pawła II z okazji jego kanonizacji. PSL przyjęło ich, bo dało się to zrobić po kryjomu – główne telewizje wspierały PO i PSL. Nie ma wątpliwości, że i dziś do mety wyborczego wyścigu PSL pedałuje wspólnie z Biedroniem.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts