Fałszywy gromik z warszawskiego kebaba

  

Od kilku lat jesteśmy świadkami prawdziwego wysypu osób podszywających się pod pracowników służb specjalnych oraz komandosów Jednostki Wojskowej GROM. W tym drugim przypadku problem można dość szybko rozwiązać. Ministerstwo Obrony Narodowej powinno na przykład dać zielone światło jednemu ze stowarzyszeń zrzeszających żołnierzy GROM, aby mogło ujawnić listę z pseudonimami i numerami operacyjnymi komandosów służących w tej elitarnej jednostce oraz stało się miejscem, w którym można byłoby zweryfikować informacje na ich temat.

Dzięki temu każdy np. z potencjalnych pracodawców mógłby zweryfikować, czy osoby przedstawiające im się jako eksgromowcy faktycznie miały cokolwiek wspólnego z tą jednostką. W przeciwnym wypadku nadal będzie pełno przebierańców, takich jak chociażby właściciel jednej z budek z kebabem w Warszawie, który kilka lat temu udawał byłego żołnierza GROM. Sprawą zajęli się prawdziwi komandosi i skutecznie wyperswadowali mu podszywanie się pod członka ich jednostki.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts