List gończy za kobietą podejrzaną o kierowanie gangiem

/ facebook.com/Malopolska.Policja

  

Małopolska policja poszukuje listem gończym 30-letnią Magdalenę Kralkę, podejrzaną o kierowanie grupą przestępczą. Za kobietą zostały także wydane Europejski Nakaz Aresztowania i tzw. czerwona nota Interpolu.

Jak poinformował w środę Krzysztof Drwal z zespołu prasowego małopolskiej policji, 30-latka jest podejrzana o kierowanie grupą przestępczą "związaną ze środowiskiem pseudokibiców jednego z krakowskich klubów piłkarskich".

Według policji kobieta przejęła kierowanie gangiem po aresztowaniu jego przywódców w 2017 r. Grupa pod jej nadzorem zajmowała się głównie handlem narkotykami – miała rozprowadzić w tym czasie 65 kilogramów marihuany i kokainy.

Poszukiwana ma 172 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, zielone oczy i proste włosy blond. Ostatnio mieszkała w Krakowie.

Informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej policja prosi kierować do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, sekcji ds. poszukiwań i identyfikacji osób, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109. Telefony: 12 61 54 420,12 61 54 446, 12 61 54 448; oficer dyżurny KWP w Krakowie - 12 61 55 510; e-mail: dyzurni@malopolska.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

Funkcjonariusze przestrzegają, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi do pięciu lat więzienia

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Niemcy mają poważny problem. Tak źle z gospodarką nie było od wielu lat!

Angela Merkel / Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Podczas gdy Polska jest jednym z liderów wzrostu gospodarczego w Europie, nasi zachodni sąsiedzi - Niemcy - mają poważne problemy. Najnowsze dane przedstawione przez ekonomistów nie pozostawiają wątpliwości. Tak źle w branży przemysłowej u naszych zachodnich sąsiadów nie było od lat. Angela Merkel ma o czym myśleć.

PMI to wskaźnik oznaczający rozwój w branży przemysłowej. Z najnowszych danych wynika, że niemiecki przemysł przeżywa bardzo poważny kryzys. Łączny PMI Niemiec spadł poniżej 50 punktów. To bardzo słaby wynik.

"Łączny PMI spadł poniżej 50 pkt. Pierwszy raz od 2012 r. Recesja bardzo możliwa"

- napisał na Twitterze Jeroen Blokland, ekspert firmy Robeco.

Kłopoty Niemców zauważalne są również w Polsce.

"Po kilku miesiącach poszukiwania dna PMI w przetwórstwie zarył we wrześniu w Niemczech w ziemię, osiągając poziom 41,4 pkt (najniżej od czerwca 2009). Coraz szybciej spadają zatrudnienie, produkcja i zamówienia (te ostatnie najszybciej od kwietnia 2009)"

- skomentował na Twitterze Jakub Borowski, główny ekonomista Credit Agricole.

Jak dodał Borowski, kłopoty Niemców nie kończą się na przemyśle, ale dotknęły także usług. Wskaźnik PMI w usługach spadł do poziomu najniższego od 2014 roku.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl