Jedynki Koalicji Obywatelskiej jak knock-out

  

Grzegorz Schetyna zaprezentował jedynki KO. I z pewnością nie pomógł opozycji. Z jednej strony mamy zasłużonych w boju polityków PO i upadłej Nowoczesnej z domieszką lewicy spod znaku Barbary Nowackiej. Z drugiej – celebrytów: Tomasza Zimocha i dwójkę w Warszawie, blogerkę Klaudię Jachirę.

Ta druga kandydatura wydaje się absurdalnym żartem pod adresem elektoratu opozycji. Struganiem sobie żartów. I wreszcie Schetyna postawił też na nazwiska z długą przeszłością w PiS: Pawła Kowala i Pawła Poncyljusza. Trudno znaleźć pozytywne komentarze zainteresowanych wyborców po umieszczeniu „kryptopisowców” w szeregach Koalicji Obywatelskiej. Kowal i Poncyljusz sami najwyraźniej nie potrafią wytłumaczyć, dlaczego startują z ramienia akurat tej partii i z zaproponowanych okręgów. Nie wróży to najlepiej wynikowi Koalicji Obywatelskiej.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts