Wzrasta wynagrodzenie w przedsiębiorstwach

/ PhotoMIx

  

- Przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w lipcu 2019 roku wyniosło 5.182,43 zł, co oznacza wzrost o 7,4 proc. - poinformował Główny Urząd Statystyczny. Zatrudnienie w tym sektorze rok do roku wzrosło o 2,7 proc.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


4 nowe przypadki wirusa na Pomorzu

/ pixabay.com

  

- W woj. pomorskim potwierdzono cztery nowe przypadki zakażenia wirusem Sars-Cov-2 – poinformował pomorski państwowy wojewódzki inspektor sanitarny Tomasz Augustyniak. W całym regionie choruje łącznie 60 osób.

Koronawirusa zdiagnozowano u trzech mieszkańców powiatu wejherowskiego - kobiety w wieku 51 lat i dwóch mężczyzn w wieku 63 i 64 lat, a także 24-latka z Gdyni. Ich stan zdrowia jest dobry.

W woj. pomorskim zarażonych jest w sumie 60 osób. Do tej pory najwięcej zakażeń potwierdzono w Gdańsku - 25; w powiecie wejherowskim - 11, w powiecie gdańskim - 8, w Gdyni - 7, po trzy w powiatach tczewskim i kartuskim oraz po jednym w powiatach nowodworskim, puckim i kwidzyńskim.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś, że koronawirusa w Polsce potwierdzono dotąd u 2554 osób. W wyniku Covid-19 zmarło 43 pacjentów

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts