Pełen sprzeczności wywiad lewicowej gwiazdy. "Jestem patriotką - mieszkam w najciemniejszym kraju"

Maria Peszek / youtube.com/printscreen

  

Maria Peszek nie przestaje szokować. Tym razem piosenkarka nie tylko wystąpiła w koncercie Męskie Granie z opaską LGBT na ramieniu, ale też udzieliła wywiadu dla portalu Onet. - Uważam się za patriotkę – mówi Peszek, by za chwilę dodać: - To jedna z najciemniejszych ojczyzn, jaką można sobie wylosować.

Maria Peszek wielokrotnie wywoływała skandale. A to tekstami swoich piosenek, a to okładkami płyt, a to dziwnymi wypowiedziami. „Nie oddałabym ci, Polsko ani jednej kropli krwi” śpiewa w piosence „Sorry Polsko”, w innej o „szczuciu słowem i modlitwą”, w kolejnej zaś „W moim kraju palą tęczę jak kiedyś ludzi w stodole”. Tym razem piosenkarka postanowiła założyć na ramię opaskę LGBT. W wywiadzie dla Onetu tłumaczy się z tego:

Flaga ma w sobie coś malowniczego, awanturniczego, ale opaska z tęczą na ramieniu to coś więcej. Jest wyrazem solidarności ze środowiskiem LGBT+, wyrazem zachwytu nad tym, jak ta społeczność walczy o siebie i mojej wdzięczności wobec niej

- stwierdziła piosenkarka.

Peszek twierdzi, że bardzo dużo zawdzięcza osobom homoseksualnym od początku swojego życia. Dalej artystka mówi też o swoim ateizmie jako filarze oraz o swoim postrzeganiu patriotyzmu.

Uważam się za patriotkę i nie jest mi obojętne, jak wygląda ten kraj. Mam poczucie obowiązku, od niczego się nie uchylam. A jednocześnie mówię o tym, że jest to jedna z najciemniejszych ojczyzn, jaką można sobie wylosować

– mówi.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: onet.pl, niezależna.pl,
Tagi

Wczytuję komentarze...

Senegal, Argentyna, Meksyk, Norwegia... Polska niepodległość świętowana na całym świecie!

Polskie barwy w Hiszpanii / twitter.com/@PLInst_Madrid

  

Polacy świętowali dziś 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji w całej Polsce odbywały się marsze, koncerty i różne patriotyczne wydarzenia. Okazuje się, że świąteczny nastrój wymknął się poza granice naszego kraju i rozlał na cały świat.

Główne obchody Narodowego Święta Niepodległości miały miejsce na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie w obecności najwyższych władz państwowych odbyła się uroczysta odprawa wart z okazji Święta Niepodległości. Przed Grobem Nieznanego Żołnierza zebrali się m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki, kombatanci, mieszkańcy Warszawy i ci, którzy przyjechali na obchody z całego kraju.

[polecam:https://niezalezna.pl/296766-wazne-slowa-prezydenta-w-swieto-niepodleglosci-cale-pokolenia-nie-mialy-takiego-szczescia-jak-my]

Polskie barwy nie powiewały jednak tylko w granicach naszego kraju. W sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć i nagrań ukazujących świętowanie polskiej niepodległości na całym świecie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl