Śmiertelny wypadek pod Wrześnią. Dk 15 zablokowana

/ arembowski

  

Droga krajowa nr 15 między Wrześnią a Gnieznem (Wielkopolskie) jest zablokowana w obu kierunkach, po wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych, do którego doszło w miejscowości Gulczewo w poniedziałek ok. godz. 6. Jedna osoba zginęła.

Jak poinformował PAP oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji we Wrześni Adam Wojciński, ofiarą jest kierowca jednego z pojazdów, 20-letni mieszkaniec Wrześni. Pozostali uczestnicy wypadku nie doznali większych obrażeń.

"Policja i prokurator badają okoliczności zdarzenia. Droga Września - Gniezno jest zablokowana w obu kierunkach. Kierowcy muszą korzystać z objazdów drogami lokalnymi"

- powiedział. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Koronawirus. Kłopoty linii lotniczych - zawieszone loty i obniżanie kosztów

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Zakaźny koronawirus, który zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie, mocno wpłynął na sytuację linii lotniczych. Polskie Linie Lotnicze LOT zawiesiły loty do Chin, ale w niektórych liniach środki ostrożności zaszły naprawdę daleko. Do tego stopnia, że możliwe są zwolnienia pracowników.

Jak informuje Reuters, niemieckie linie Lufthansa wprowadziły środki oszczędnościowe obejmujące między innymi zawieszenie zatrudnienia. Z kolei linia Virgin Australia zrzuciła z listy połączeń aż siedem kierunków i zapowiedziała, że niewykluczone są zwolnienia pilotów. 

To nie jedyne linie, które wprowadzają obostrzenia. 

- Wzywamy was wszystkich do obniżenia poziomu kosztów do minimum, aby zapewnić bezpieczeństwo operacji

- napisał Erik Swelheim, dyrektor finansowy KLM w wiadomości dla kierownictwa linii. Jak dodał, dozwolone są tylko "wydatki obowiązkowe". Informację ujawniła holenderska agencja ANP. 

Choroba zakaźna COVID-19, wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2, wybuchła w grudniu w Wuhanie w środkowych Chinach. Nowy koronawirus zabił już ponad 2,7 tys. osób, w zdecydowanej większości w Chinach, i rozprzestrzenił się w ponad 30 innych krajach. Liczba potwierdzonych przypadków zakażenia wzrosła do ponad 80 tys. W Europie największa epidemia ma miejsce we Włoszech, zwłaszcza w północnych regionach Lombardia i Wenecja Euganejska, gdzie odnotowano 12 zgonów i ponad 374 zakażenia.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: reuters.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts