Hulajnogi gorsze od ustawek 

  

„Długi weekend trwa. A my wciąż przyjmujemy kolejne »ofiary hulajnóg«. Średnio 3 na dobę. Złamania kończyn, żuchwy...” – napisał w sobotę Szpital Praski w Warszawie. Tak jest przez cały sezon.

Komuś składają szczękę 6 godzin, ktoś zginął, bo rozpędził się i wpadł pod samochód. Na problem zwracają uwagę kolejne osoby, ale nadal nikt nie chce rozwiązać problemu, a policja musi udawać, że nic się nie dzieje. Tymczasem można powiedzieć, że dzisiaj elektryczne hulajnogi są bardziej niebezpieczne niż uczestniczenie w kibicowskich ustawkach, a z pewnością są one dużo bardziej kosztowne dla systemu opieki zdrowotnej. Mimo to funkcjonariusze policji latają śmigłowcami wokół stadionów, angażują konie, armatki wodne, tysiące funkcjonariuszy na każdą ligową kolejkę. Gdzie tu sens i logika.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts