Krwawa łaźnia na weselu w Kabulu

/ NATO Training Mission-Afghanistan [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

  

Co najmniej kilkadziesiąt osób zostało zabitych lub rannych w wyniku eksplozji w sali weselnej w stolicy Afganistanu, Kabulu - podało w sobotę wieczorem afgańskie ministerstwo spraw wewnętrznych.

"Niestety, wybuch spowodował ofiary cywilne" - powiedział rzecznik ministerstwa Nasrat Rahimi, dodając, że liczbę rannych trzeba szacować w dziesiątkach.

Jak na razie nikt nie przyznał się do odpowiedzialności za zamach, do którego doszło w zachodniej części afgańskiej stolicy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Oficjalnych wyników jeszcze nie ma... Ale Konfederacja już wie, ze się podzieli!

zdjęcie ilustracyjne, / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, według obietnic Państwowej Komisji Wyborczej , zostaną ogłoszone dziś wieczorem. Niektórym nie przeszkadza jednak, że ich los nie jest jeszcze przesądzony. Konfederacja już planuje, że po wejściu do Sejmu się... rozdzieli.

Według danych zebranych z 99,49 procent komisji wyborczych Konfederacja może liczyć na miejsca w Sejmie. Jak pokazały poprzednie wybory do Parlamentu Europejskiego - nie należy się cieszyć zbyt wcześnie.

Konfederacja jednak nie zamierza powstrzymywać się od snucia planów co do najbliższych czterech lat w Sejmie. Już wiedzą, że... podzielą się na dwa koła poselskie. 

Prawdopodobne, że na prawo od PiS będzie nie jedno, a dwa koła poselskie

- napisał na Twitterze Tomasz Kalinowski z Ruchu Narodowego.

Aż strach pomyśleć, co będzie dalej...

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl