Pomaska zawiadamia prokuraturę w sprawie gróźb. Internauci przypomnieli jej pewien szczegół

Agnieszka Pomaska / Fotomag/Gazeta Polska

  

Posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska poinformowała na Twitterze, że grożono popełnieniem przestępstwa na jej szkodę. Dodała, że składa zawiadomienie do prokuratury. Polityk PO uważa, że ma to związek „ze sposobem przedstawiania jej przez telewizję publiczną w ostatnich dniach”. Znamienne jest, że chodzi o materiał, który Pomaska sama udostępniła w mediach społecznościowych. Dodatkowo była zadowolona z tego faktu pisząc „a jednak puścili (materiał – red.), w końcu jakaś dobra robota TVP”.

Agnieszka Pomaska napisała na Twitterze:

„Informuję, że w związku z groźbami karalnymi, które otrzymałam (“Nie dożyjesz przyszłego roku”),w tym na Tt, składam zawiadomienia do prokuratury. Zbieżność czasowa wskazuje, że ma to związek ze sposobem przedstawiania mnie przez telewizję publiczną w ostatnich dniach. #hejtstop”

– czytamy.

Użytkownicy Twittera przypominają, że posłanka Platformy cieszyła się z tego, że telewizja publiczna opublikowała nagranie.

„Przecież sama się Pani cieszyła z tego nagrania, że zostało puszczone w TVP. Sama je Pani promowała. Pani jest jakaś niezrównoważona...” – napisał „Pan Krzysztof”.

Internauci zwrócili również uwagę na to, że groźby wobec kogokolwiek są niedopuszczalne, lecz Pomaska „powinna spojrzeć w lustro”.

 


 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zła restauracja nie otrzyma odszkodowania

zdjęcie ilustracyjne / suetot CC0

  

Amerykański portal turystyczny TripAdvisor wygrał dziś proces wytoczony mu w Barcelonie przez hiszpańskiego właściciela dwóch restauracji. Przedsiębiorca twierdził, że na portalu było zbyt dużo negatywnych opinii klientów o jego placówkach.

Sąd w Barcelonie orzekł, iż właściciel restauracji Marina Beach Club oraz Panorama w Walencji nie miał prawa żądać odszkodowania od władz portalu TripAdvisor, gdyż nie doszło do ingerencji administratorów w opinie zamieszczane na jego stronie o obu lokalach.

Sędzia zaznaczył, że nie doszło do złamania prawa, ponieważ „wszystkie filtry portalu działały poprawnie”. Oczyścił też amerykański portal z zarzutu o działanie w „złej wierze”.

W orzeczeniu sędzia wskazał, że restaurator miał możliwość zgłaszania poprawek dotyczących informacji o swoich placówkach. Wskazał, iż wycofanie opinii na ich temat byłoby działaniem na niekorzyść klientów.

Właściciel obu restauracji domagał się od portalu „odszkodowania za straty moralne” w wys. 660 tys. euro. Przedsiębiorca twierdził, że opinie internautów pojawiające się na portalu osłabiły wizerunek jego lokali.

W pozwie restaurator z Walencji oskarżył władze portalu o brak kontrolowania negatywnych komentarzy na temat swoich placówek gastronomicznych, a także o uniemożliwienie mu usunięcia swoich restauracji z grona lokali ocenianych przez użytkowników strony TripAdvisor.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl