Asy w talii Lewicy

  

Lewica w nadchodzącym tygodniu zaprezentuje jedynki na listach wyborczych. Z nieoficjalnych informacji wynika, że motorami napędowymi kampanii mają być zgrani towarzysze z SLD, których część doskonale pamięta działalność w PZPR.

Marek Dyduch, Joanna Senyszyn, Robert Kwiatkowski czy były poseł z Ruchu Palikota Andrzej Rozenek to czołowe postaci list zjednoczonej Lewicy. Brakuje jeszcze Jerzego Urbana, Marka Siwca czy zasłużonego w bojach czasów słusznie minionych Stanisława Cioska. Robert Biedroń przekonuje, że będą to nowe twarze, niespotykana jakość i na ogół działacze społeczni. Mowa o Joannie Scheuring-Wielgus, Krzysztofie Śmiszku czy Adrianie Zandbergu? Jeśli tak mają wyglądać kandydatury Lewicy, to zanosi się na dramatyczne nerwy liderów formacji po upływie ciszy wyborczej 13 października.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts