Przyzwoity jak Kierwiński

  

Marcin Kierwiński po raz kolejny zmarnował okazję do tego, by się nie odzywać, i udzielił wywiadu stacji RMF FM. – Ta władza podchodzi bez jakiegokolwiek szacunku do publicznych pieniędzy – grzmiał Kierwiński. Oczywiście też jestem za tym, aby oszczędzać, ale do pouczania w tej materii poseł PO ma taki mandat, jak ja do nauki gimnastyki sportowej. Wszak to właśnie nie kto inny, jak Marcin Kierwiński był ojcem założycielem inwestycji w lotnisko Modlin.

Przypomnę, że budowa wyceniana na 300 mln zł kosztowała 450 mln zł, a niegospodarność na etapie tworzenia sięgnęła 26 mln zł (wg raportu NIK). Jakby tego było mało, włodarze z PO i PSL tak nadzorowali inwestycję, że po kilku miesiącach trzeba było ją zamknąć, co sprawiło, że spółka straciła 34 mln zł. Można powiedzieć, że jak się ma na koncie zmarnotrawienie 60 mln zł publicznych pieniędzy, to jednak powinno się być oszczędnym w krytyce innych. Czekam, aż Radosław Sikorski zacznie krytykować rubaszne żarty, Stanisław Gawłowski oburzy się na korupcję, Barbara Nowacka wzdrygnie z powodu zmiany przez kogoś barw partyjnych, a Sławomir Nitras obruszy  się na upadające standardy. Wtedy będzie komplet.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts