Katolicka organizacja broni abp. Jędraszewskiego

zdjęcie ilustracyjne / DzidekLasek CC0

  

„Inżynieria społeczna, zaprogramowana i sowicie sponsorowana przez możnych tego świata, wspierana przez międzynarodowe koncerny, stanowi narzędzie, za pomocą którego wyznawcy ideologii LGBT dążą do przemiany struktur społecznych, zmiany sposobu myślenia, wartościowania” – napisał w liście otwartym Kazimierz Kapera, prezes Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 

List został wydany w związku z działaniami skierowanymi przeciw abp. Markowi Jędraszewskiemu, który porównał ideologię LGBT do zarazy.

„Dziś, w miarę poprawy sytuacji Polaków, poprawy sytuacji każdej naszej rodziny, coraz bardziej daje o sobie znać agresywna ideologia gender. Radykalne bezbożnictwo krzykliwie atakuje Bożą Prawdę, a w miejsce czerwonej zarazy wkracza tęczowa”

 – napisano. 

Autorzy listu zaznaczają, żę środowiska LGBT w imię tolerancji domagają się „akceptacji dla swoich obłąkanych racji i grzechu aktów homoseksualnych” i „chcą wyrzucenia Boga z przestrzeni publicznej”.

W dokumencie powołano się na postać kard. Stefana Wyszyńskiego, który „nie wahał się zdecydowanie świadczyć o tym, co jest dobre, a co złe”. Zdaniem autora listu, słowa abp. Jędraszewskiego wpisują się w to dziedzictwo.

„Jako katolicy zorganizowani w stowarzyszeniach rodzin katolickich, wyrażamy ogromną wdzięczność Arcybiskupowi Jędraszewskiemu za odważne, krzepiące słowa i nazywanie zła po imieniu”

 – napisano.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: tvp.info, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polak zaatakowany przez niedźwiedzia. Mężczyzna zginął na górze Aragac

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com; Alexas_Fotos

  

Obywatel Polski zginął w ataku niedźwiedzia na górze Aragac, najwyższym szczycie Armenii - poinformowało Radio Publiczne Armenii, powołując się na ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych tego kraju.

Turystka z Polski zadzwoniła w sobotę o godz. 14.26 czasu lokalnego (godz. 16.26 w Polsce) pod numer 911, aby poprosić o pomoc, gdy ona i jej przyjaciel zostali zaatakowani przez niedźwiedzia.

Na miejsce natychmiast wysłano ekipę ratowniczą. Również personel medyczny został wkrótce przywieziony na miejsce wypadku helikopterem, dostarczonym przez ministerstwo zdrowia - informuje na swej stronie internetowej armeńskie radio.

Turystów znaleziono ok. godz. 16.30. O godz. 17.15 lekarze stwierdzili zgon 33-letniego mężczyzny z Polski.

Turystkę przetransportowano do pobliskiego Asztaraku, gdzie została przewieziona na policję. Nie było potrzeby hospitalizacji

- informuje armeńska rozgłośnia.

Aragac mierzy 4090 m n.p.m. i jest najwyższym szczytem kraju; jest to masyw wulkaniczny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl