Katolicka organizacja broni abp. Jędraszewskiego

„Inżynieria społeczna, zaprogramowana i sowicie sponsorowana przez możnych tego świata, wspierana przez międzynarodowe koncerny, stanowi narzędzie, za pomocą którego wyznawcy ideologii LGBT dążą do przemiany struktur społecznych, zmiany sposobu myślenia, wartościowania” – napisał w liście otwartym Kazimierz Kapera, prezes Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 

zdjęcie ilustracyjne
DzidekLasek CC0

List został wydany w związku z działaniami skierowanymi przeciw abp. Markowi Jędraszewskiemu, który porównał ideologię LGBT do zarazy.

„Dziś, w miarę poprawy sytuacji Polaków, poprawy sytuacji każdej naszej rodziny, coraz bardziej daje o sobie znać agresywna ideologia gender. Radykalne bezbożnictwo krzykliwie atakuje Bożą Prawdę, a w miejsce czerwonej zarazy wkracza tęczowa”

 – napisano. 

Autorzy listu zaznaczają, żę środowiska LGBT w imię tolerancji domagają się „akceptacji dla swoich obłąkanych racji i grzechu aktów homoseksualnych” i „chcą wyrzucenia Boga z przestrzeni publicznej”.

W dokumencie powołano się na postać kard. Stefana Wyszyńskiego, który „nie wahał się zdecydowanie świadczyć o tym, co jest dobre, a co złe”. Zdaniem autora listu, słowa abp. Jędraszewskiego wpisują się w to dziedzictwo.

„Jako katolicy zorganizowani w stowarzyszeniach rodzin katolickich, wyrażamy ogromną wdzięczność Arcybiskupowi Jędraszewskiemu za odważne, krzepiące słowa i nazywanie zła po imieniu”

 – napisano.

 


Źródło: tvp.info, niezalezna.pl

#Jędraszewski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo