Czarzasty pytany o adopcję przez pary homoseksualne odpowiada wprost. "To właściwy kierunek"

Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej powiedział dziś, że „lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi”. Włodzimierz Czarzasty został zapytany o to, czy są za adopcją dzieci przez pary tej samej płci. I maski opadły. - Uważam, że jest to właściwy kierunek – powiedział.

Włodzimierz Czarzasty
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Środowiska LGBT domagają się m.in. legalizacji w Polsce małżeństw homoseksualnych. Jak ocenił ostatnio wicepremier Jacek Sasin małymi krokami ma być osiągnięty cel ostateczny, a mianowicie  adopcja dzieci przez pary tej samej płci.

"Mówimy bardzo wyraźnie, że ten plan, ja nazywam go planem Rabieja - bo rzeczywiście to wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej ten plan określił - można powiedzieć zdradził prawdziwy plan, tych którzy dzisiaj mówią o tolerancji, a tak naprawdę są niezwykle nietolerancyjni dla wszystkich tych, którzy wyznają tradycyjne wartości"

- mówił wicepremier.

Dziś Włodzimierz Czarzasty w programie "RzeczoPolityce" mówił o programie z jakim Lewica pójdzie do wyborów. Gdy zapytano o małżeństwa osób tej samej płci, bez zająknięcia zadeklarował:

„Lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi”.

Kolejne pytanie dotyczyło adopcję dzieci przez takie pary.

– Jak przyjdzie czas na to, jak będzie do tego przygotowane społeczeństwo, jak odbędzie się wielka dyskusja, to uważam, że to jest właściwy kierunek

– powiedział Włodzimierz Czarzasty.

W nocy z poniedziałku na wtorek zakończono akceptowanie czołówek list wyborczych Lewicy do Sejmu przez tworzące je: SLD, Wiosnę i Razem. Włodzimierz Czarzasty ma być "jedynką" w Sosnowcu; na listach znajdą się też, m.in. Robert Kwiatkowski i Joanna Scheuring-Wielgus.

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Czarzasty #lewica #LGBT #adopcja dzieci przez homoseksualistów

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo