Kościół w czasach zarazy

  

Bardzo cieszą tak liczne głosy poparcia dla abp. Marka Jędraszewskiego po wygłoszeniu przez niego słynnego już kazania 1 sierpnia 2019 r. Arcybiskup mówił o ideologii LGBT, czyli o „tęczowej zarazie”, która zastąpiła równie wrogą Polakom czerwoną zarazę.

Przez dziesięć dni Polacy doskonale zademonstrowali solidarność z arcybiskupem nie tylko przez masowe wykupywanie numeru tygodnika „Gazeta Polska” z naklejką „Strefa wolna od ideologii LGBT”. Głosy poparcia ze strony innych hierarchów Kościoła katolickiego w Polsce i za granicą były również dobrze słyszalne. Myślę, że w przypadku Kościoła jest doskonała okazja, aby za słowami solidarności z arcybiskupem poszły i czyny. Zdecydowanie już czas, by przyjrzeć się problemowi tęczowej zarazy wśród polskich hierarchów. Walkę z chorobą należy zawsze zaczynać od siebie. Chorzy chorych nie uzdrowią.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts