Magda Gessler słynie ze swoich barwnych wpisów i zdjęć w mediach społecznościowych. Niedawno znów zaszokowała internautów, wstawiając zdjęcie, na którym z wdziękiem prezentuje odchudzoną sylwetkę. I nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby celebrytka nie zapozowała stojąc na... sedesie.

Taniec .... odejmuje ci wszystkie ciężary ... odchudza raduje .. usprawnia .. zobaczcie sami zamiast na wadze ... wdrspalam sie na sedes zeby widać było różnice co wy NATO kocham was i polecam .., tańczcie #mf #besos 

- napisała Gessler na Instagrami, chwaląc się tym, że schudła. Większych kontrowersji dostarcza jednak zdjęcie, którym gwiazda TVN opatrzyła swój wpis: 

A komentarze internautów? Cóż, te są - jak zwykle - podzielone:

Wspaniale jest to ze ma pani karierę, popularność i niezależność, a zarazem wyglada na to ze nie ma pani zadartego do góry nosa, i po prostu jest pani PRAWDZIWA i SOBĄ !!! ????? I love this about you!

- pisze jedna z fanek, wyraźnie zauroczona "charyzmą" pani Madzi.

Pani Magdo widzę, że zamiast carpaccio wołowego leci gruba porcja LSD a w to wszystko jeszcze NATO jest zamieszane xD pozdrawiam i proszę o Pesos ?

- ironizuje inny internauta.

A Wy co sądzicie o wybryku Pani Magdy? Zabawny, czy raczej żenujący?