"Nie pojednamy się NIGDY": burza wokół reaktywacji Budki Suflera

Budka Suflera na Woodstocku / fot. Youtube/mat.pras.

  

Nie ustają kontrowersje wokół dalszych losów Budki Suflera. Kultowy zespół ogłosił reaktywację, ale bez Krzysztofa Cugowskiego w składzie. Jeszcze jakiś czas temu krążyły pogłoski, jakoby główne strony sporu - Romuald Lipko i Krzysztof Cugowski mieli się dogadać. "Nie pojednaliśmy się i nie pojednamy się nigdy" - dementuje Lipko w rozmowie z "Super Expressem".

Budka Suflera zakończyła działalność pięć lat temu. Niedawno kompozytor i wieloletni klawiszowiec Budki Suflera Romuald Lipko poinformował, że zamierza reaktywować zespół. Niestety, w nowym składzie ma zabraknąć frontmana i wokalisty Krzysztofa Cugowskiego:

Pięć lat temu przestała istnieć Budka Suflera w składzie z Krzysztofem Cugowskim. Postanowiliśmy reaktywować zespół. Krzysztof Cugowski nie wyraził chęci uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Dlatego skład jest taki

- tłumaczył Lipko na antenie TVN. 

Nieoficjalnie mówi się o narastającym od lat konflikcie między oboma panami:

Pan Cugowski nie interesuje mnie pod żadnym względem. Jak każdemu innemu człowiekowi, nie życzę mu źle, niech robi, co umie, niech robi, co chce. To, co zrobiliśmy wspólnie, to zrobiliśmy wspólnie.Czego nie zrobiliśmy wspólnie, to zrobiliśmy indywidualnie. Każdy z nas ma prawo z tego skorzystać w taki sam sposób, tak jak ludzie, którzy zbudowali wspólny dom i mają prawo czerpać z historii tego domu

- mówił klawiszowiec w rozmowie z "Super Expressem".

Jeszcze do niedawna krążyły pogłoski, jakoby Lipko i Cugowski mieli się dogadać co do dalszych losów zespołu. Kompozytor zdementował jednak te doniesienia:

Nie pojednaliśmy się i nie pojednamy się nigdy. Proszę nie myśleć, że kiedykolwiek może zaistnieć jakiekolwiek pojednanie, ponieważ pojednać się mogą ludzie, którzy kiedyś próbowali ze sobą na jakiś temat rozmawiać i mieli co do tego pewne trudności, czyli negocjacje jeszcze nie zostały osiągnięte itd. Ponieważ pan Cugowski robi wszystko, żeby prowadzić swoją indywidualną karierę, bez nazwy zespołu Budka Suflera, dostał propozycję, nie przyjął tej propozycji, z zadowoleniem przyjęliśmy odmowę

 - zdradził tabloidowi Lipko.

Nowym wokalistą Budki Suflera jest Robert Żarczyński.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Super Express, plejada.pl, TVN, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pożar składowiska odpadów opanowany

/ zdjęcie ilustracyjne / 12019 CC0

  

Strażacy opanowali pożar, jaki wybuchł dziś na składowisku odpadów komunalnych w Kędzierzynie-Koźlu – Sławięcicach. Nadal dogaszają pogorzelisko, wykorzystując ciężki sprzęt.

Płonęła sterta odpadów o wysokości 10 m, na powierzchni 6 tys. mkw. W akcji uczestniczyło ok. 35 jednostek straży pożarnej. Ze względu na zagrożenie okolicznego lasu Lasy Państwowe skierowały do akcji, w porozumieniu ze strażą, dwa samoloty gaśnicze i helikopter, które wykonały w sumie 17 zrzutów wody.

"To bardzo pomogło w opanowaniu sytuacji i las udało się obronić"

– powiedział kapitan Damian Skowroński z opolskiej straży pożarnej.

Strażacy pracowali w trudnych warunkach, z wykorzystaniem aparatów ochrony dróg oddechowych. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl