"Nie pojednamy się NIGDY": burza wokół reaktywacji Budki Suflera

Budka Suflera na Woodstocku / fot. Youtube/mat.pras.

  

Nie ustają kontrowersje wokół dalszych losów Budki Suflera. Kultowy zespół ogłosił reaktywację, ale bez Krzysztofa Cugowskiego w składzie. Jeszcze jakiś czas temu krążyły pogłoski, jakoby główne strony sporu - Romuald Lipko i Krzysztof Cugowski mieli się dogadać. "Nie pojednaliśmy się i nie pojednamy się nigdy" - dementuje Lipko w rozmowie z "Super Expressem".

Budka Suflera zakończyła działalność pięć lat temu. Niedawno kompozytor i wieloletni klawiszowiec Budki Suflera Romuald Lipko poinformował, że zamierza reaktywować zespół. Niestety, w nowym składzie ma zabraknąć frontmana i wokalisty Krzysztofa Cugowskiego:

Pięć lat temu przestała istnieć Budka Suflera w składzie z Krzysztofem Cugowskim. Postanowiliśmy reaktywować zespół. Krzysztof Cugowski nie wyraził chęci uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Dlatego skład jest taki

- tłumaczył Lipko na antenie TVN. 

Nieoficjalnie mówi się o narastającym od lat konflikcie między oboma panami:

Pan Cugowski nie interesuje mnie pod żadnym względem. Jak każdemu innemu człowiekowi, nie życzę mu źle, niech robi, co umie, niech robi, co chce. To, co zrobiliśmy wspólnie, to zrobiliśmy wspólnie.Czego nie zrobiliśmy wspólnie, to zrobiliśmy indywidualnie. Każdy z nas ma prawo z tego skorzystać w taki sam sposób, tak jak ludzie, którzy zbudowali wspólny dom i mają prawo czerpać z historii tego domu

- mówił klawiszowiec w rozmowie z "Super Expressem".

Jeszcze do niedawna krążyły pogłoski, jakoby Lipko i Cugowski mieli się dogadać co do dalszych losów zespołu. Kompozytor zdementował jednak te doniesienia:

Nie pojednaliśmy się i nie pojednamy się nigdy. Proszę nie myśleć, że kiedykolwiek może zaistnieć jakiekolwiek pojednanie, ponieważ pojednać się mogą ludzie, którzy kiedyś próbowali ze sobą na jakiś temat rozmawiać i mieli co do tego pewne trudności, czyli negocjacje jeszcze nie zostały osiągnięte itd. Ponieważ pan Cugowski robi wszystko, żeby prowadzić swoją indywidualną karierę, bez nazwy zespołu Budka Suflera, dostał propozycję, nie przyjął tej propozycji, z zadowoleniem przyjęliśmy odmowę

 - zdradził tabloidowi Lipko.

Nowym wokalistą Budki Suflera jest Robert Żarczyński.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Super Express, plejada.pl, TVN, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Powitanie nowej minister rodziny

Powitanie nowej minister rodziny przed budynkiem MRPiPS / @MRPiPS_GOV_PL

  

Nowa minister rodziny Marlena Maląg przybyła w piątek po południu do siedziby Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Powitała ją tam poprzednia szefowa MRPiPS Bożena Borys-Szopa.

Marlena Maląg od grudnia minionego roku była prezesem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jako szefowa Funduszu podejmowała m.in. działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

Ukończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie. Jest także absolwentką studiów podyplomowych z matematyki i informatyki oraz z zarządzania. Przez wiele lat była związana z oświatą. Pracowała jako nauczyciel oraz dyrektor gimnazjum i liceum ogólnokształcącego. Była m.in. zastępcą prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, radną miejską Ostrowa Wielkopolskiego, radną powiatu ostrowskiego i wicestarostą. W latach 2016-2018 była wicewojewodą wielkopolskim. W ostatnich wyborach parlamentarnych została wybrana z listy PiS do Sejmu z okręgu kaliskiego. Uzyskała 25,7 tys. głosów.

Dotychczas stanowisko ministra rodziny zajmowała Bożena Borys-Szopa.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl