Śmiertelna ofiara strzelaniny w kościele

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere/CC0 Public Domain

  

57-letni mężczyzna poniósł w niedzielę śmierć podczas strzelaniny w niewielkim kościele w miejscowości Ripley położonej w północno wschodniej części stanu Missisipi - poinformował lokalny dziennik "The Daily Journal".

Według dziennika, powołującego się na szefa lokalnej policji Scotta White'a, do strzelaniny doszło w West Ripley Church of Christ. Uczestniczyli w niej funkcjonariusz policji Keith Bullock i jeden z obecnych w kościele.

Ofiarą śmiertelną był 57-letni Patrick Sanders z pobliskiej miejscowości Dumas, który zmarł z odniesionych ran.

Bliższe okoliczności, ani przyczyny incydentu nie są znane.

Była to już kolejna z całej serii strzelanin do jakich doszło w USA w ostatnich dniach. Pochłonęły one kilkadziesiąt ofiar śmiertelnych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasz portal przyciąga na naprawdę długo. Niezalezna.pl wśród liderów!

  

Niezalezna.pl wśród internetowych liderów! Z badania przeprowadzonego dla wirtualnemedia.pl nasz portal jest jednym z najbardziej przyciągających uwagę internautów serwisów związanych z tygodnikami opinii w Polsce. Co więcej, w porównaniu z listopadem 2019 r. - w grudniu niezalezna.pl zanotowała wzrost czytelników. Dziękujemy!

Portal branżowy wirtualnemedia.pl opublikował badanie aktywności w największych serwisach związanych z polskimi tygodnikami opinii w grudniu 2019 r. 

Portal niezalezna.pl znalazł się w czołówce jeśli chodzi o odsłony oraz średni czas korzystania z serwisu. 

W grudniu 2019 r. odnotowaliśmy bowiem 23 291 879 odsłon, co daje nam w rankingu 3. miejsce.

Czytelnicy przebywali na naszej stronie średnio 21 minut i 56 sekund, co pozwoliło nam na zajęcie 2. miejsca wśród serwisów związanych z tygodnikami opinii.

Jak pisze portal wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl znalazła się wśród serwisów, które "najmocniej przyciągają internautów".

Z badania Gemius/PBI wynika również, że w porównaniu z listopadem ubiegłego roku, w grudniu 2019 r. wzrosła - o blisko 25 tysięcy - liczba użytkowników naszego portalu.

Serdecznie dziękujemy naszym Czytelnikom za wybór naszego portalu!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: wirtualnemedia.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts