Lud wrogi LGBT i chrześcijanie

  

Jeden ze stereotypów głosi, że w Polsce z LGBT walczą tylko katolicy. To katolicy wulgarnie zwyzywali nas w Płocku – krzyczą zwiezieni tam prowokatorzy. Jak jest naprawdę? Wbrew propagandzie liczba praktykujących katolików w Polsce ostatnio znów rośnie.

W 2017 r. co niedzielę do kościoła chodziło o 500 tys. więcej osób niż w roku poprzednim, o 300 tys. więcej przyjmowało komunię, więcej było chrztów. Regularnie do kościoła chodzi 38,3 proc. Jak ma się to do oceny postulatów LGBT? 76 proc. Polaków nie chce, by geje adoptowali dzieci, 60 proc. jest przeciw promocji LGBT w firmach, 56 proc. przeciw małżeństwom jednopłciowym. Czyli połowę przeciwników rewolucji LGBT stanowią ludzie, którzy do kościoła nie chodzą. Wulgarnie reagujący mieszkańcy Płocka nie wyglądali na bywalców parafii. Wyrażali znane pod każdą szerokością geograficzną ludowe obrzydzenie czynnościami seksualnymi gejów obnoszących się ze swoją orientacją. Czy Kościół namawia ich do tego? A czy na marszach życia wykonuje się podobne gesty? No nie. Katolicki kraj to taki, w którym ideologia LGBT jest zwalczana. Natomiast wpływ Kościoła na ludzi gwarantuje gejom, że mają prawo tu żyć jak każdy inny obywatel.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts