Tolerancja i szacunek - tak, afirmacja - nie! Brudziński: „Mój sprzeciw budzi narzucanie ideologii LGBT”

Joachim Brudziński / fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Europoseł Joachim Brudziński zabrał głos w sprawie ataków na katolików, jakie odbywają się ze strony zwolenników ideologii LGBT. Polityk Prawa i Sprawiedliwości mówi wprost: "Tolerancja i szacunek tak. Nie dla afirmacji, ostentacji". Ten wpis na Twitterze zyskuje coraz większą popularność.

To reakcja na wczorajszy Marsz Równości w Płocku, gdzie środowiska LGBT znów dokonały profanacji ważnych dla Polaków symboli. Pojawiły się obrazy z Matką Boską w tęczowej aureoli, jak również wizerunek św. Jana Pawła II. To nie pierwszy raz, gdy te środowiska uciekają się do prowokacji, uderzających w katolików.

"Powtórzę, tolerancja i szacunek tak, nie dla afirmacji, ostentacji. Nic mnie nie obchodzi jaka jest orientacja seksualna kogokolwiek.  Mój sprzeciw budzi narzucanie ideologii LGBT, włażenie z butami, niestety coraz częściej wulgarne i wyuzdane, raniące wrażliwość ludzi wierzących"

- napisał na Twitterze europoseł Joachim Brudziński.

Kolejny Marsz Równości odbył się wczoraj w Płocku. Uczestniczyło w nim około 2 tys. osób, jednak spora część uczestników marszu przyjechała... spoza Płocka, dowożono ich autokarami, m.in. z Warszawy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Alpy: Odnaleziono wrak zaginionego samolotu

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

W okolicach Berchtesgaden w Alpach Bawarskich odnaleziono wrak zaginionego małego samolotu oraz zwłoki jego 51-letniego pilota - poinformowała rzeczniczka lokalnej policji.

Według niej ofiara to właściciel rozbitej maszyny. Mieszkał on w sąsiadującym od zachodu z powiatem Berchtesgaden powiecie Traunstein. Przyczyny wypadku nie są na razie znane.

Samolot leciał z austriackiego Tyrolu do położonego na północ od Berchtesgaden Salzburga i w pewnej chwili zniknął z ekranów radarowych niemieckiej kontroli powietrznej. W jego poszukiwaniach uczestniczyło 60 ratowników górskich i funkcjonariuszy alpejskiej formacji policyjnej oraz trzy śmigłowce. Szczątki maszyny znaleziono około 100 metrów poniżej wierzchołka liczącego 1494 metrów n.p.m. masywu Bogenhorn, u stóp którego leży miejscowość Schneizlreuth.

"Nie zakłada się, że ofiar wypadku było więcej"

- zaznaczyła policyjna rzeczniczka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl