Nauczyciel wsparł akcję „Strefa Wolna Od Ideologii LGBT”. Straszą go odsunięciem od pracy z młodzieżą

Krystian Frelichowski / facebook. com/@krystian.frelichowski

  

Pod koniec lipca informowaliśmy o kłopotach, jakie spotkały radnego z Bydgoszczy, przewodniczącego Klubu "GP", a zarazem nauczyciela Krystiana Frelichowskiego, który wsparł akcję "Gazety Polskiej" -"Strefa Wolna Od Ideologii LGBT". Od tego czasu pojawiły się nowe okoliczności w tej bulwersującej sprawie. Na stronie szkoły, w której zatrudniony jest Frelichowski opublikowano oświadczenie dyrektora placówki. - Jakiekolwiek sygnały o przejawianiu tego typu poglądów (...) będą skutkowały koniecznością zakończenia możliwości pracy z dziećmi i młodzieżą - zapowiedział dyrektor szkoły.

Nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej wsparł akcję "Gazety Polskiej" -"Strefa Wolna Od Ideologii LGBT". Po tym jak zaapelował o kupowanie tygodnika, do którego dołączona była sławna już naklejka, spotkały go duże nieprzyjemności.

Okazuje się, że na skutek presji lewicowo-liberalnych mediów, wójt gminy w której znajduje się szkoła, zapowiedział już rozmowę dyscyplinującą z Krystianem Frelichowskim.

Wiele wskazuje na to, że nauczyciel może stracić pracę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej, Robert Swiontek Brzezinski, opublikował 30 lipca w tej sprawie specjalne oświadczenie.

"Pracownicy i dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej nie utożsamiają się z wypowiedzią radnego Krystiana Frelichowskiego, na temat LGBT"

- napisał dyrektor Swiontek, zapowiadając możliwe konsekwencje w stosunku do Krystiana Frelichowskiego.

"Jakiekolwiek sygnały o przejawianiu tego typu poglądów w pracy dydaktycznej i wychowawczej przez Pana Frelichowskiego będą skutkowały koniecznością zakończenia możliwości pracy z dziećmi i młodzieżą"

- czytamy w oświadczeniu.

screenshot/szkolazlawies.pl
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Doradca Donalda Trumpa odwołuje wizytę w Izraelu! Zamiast do Jerozolimy, poleci... do Waszyngtonu

Jared Kushner (z lewej) / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Jeden z najbliższych doradców, a prywatnie zięć Donalda Trumpa Jared Kushner nie weźmie udziału w Światowym Forum Holokaustu. Taką informację z ostatniej chwili podaje Times of Israel.

Według mediów, powodem odwołania wizyty jest pogoda w Davos, gdzie obecnie przebywa Kushner, uczestnicząc w Światowym Forum Ekonomicznym. Kushner zamiast polecieć do Jerozolimy, ma wrócić do Waszyngtonu

W czwartek w Yad Vashem w Jerozolimie odbędzie się Światowe Forum Holokaustu w ramach obchodów 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Na forum nie przyjedzie też prezydent Andrzej Duda, dla którego organizatorzy nie przewidzieli wystąpienia. Głos ma zabrać natomiast m.in. prezydent Rosji Władimir Putin, który w ostatnim czasie oskarżał Polskę o udział w Holokauście i rozpętanie II wojny światowej.

[polecam:https://niezalezna.pl/307312-nie-dano-mu-glosu-lecz-na-pewno-go-uslysza-swiatowe-media-opublikuja-przeslanie-a-dudy]

Z wyjazdu do Izraela zrezygnował również prezydent Litwy Gitanas Nauseda. 

- Udam się do miejsca symbolicznego – obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, by złożyć hołd milionom Żydów, którzy zginęli w czasie II wojny światowej w Holokauście. Chylę też czoła przed 200 tysiącami Żydów, którzy byli naszymi rodakami”

- napisał we wtorek w komunikacie prasowym. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts