Nauczyciel wsparł akcję „Strefa Wolna Od Ideologii LGBT”. Straszą go odsunięciem od pracy z młodzieżą

Krystian Frelichowski / facebook. com/@krystian.frelichowski

  

Pod koniec lipca informowaliśmy o kłopotach, jakie spotkały radnego z Bydgoszczy, przewodniczącego Klubu "GP", a zarazem nauczyciela Krystiana Frelichowskiego, który wsparł akcję "Gazety Polskiej" -"Strefa Wolna Od Ideologii LGBT". Od tego czasu pojawiły się nowe okoliczności w tej bulwersującej sprawie. Na stronie szkoły, w której zatrudniony jest Frelichowski opublikowano oświadczenie dyrektora placówki. - Jakiekolwiek sygnały o przejawianiu tego typu poglądów (...) będą skutkowały koniecznością zakończenia możliwości pracy z dziećmi i młodzieżą - zapowiedział dyrektor szkoły.

Nauczyciel Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej wsparł akcję "Gazety Polskiej" -"Strefa Wolna Od Ideologii LGBT". Po tym jak zaapelował o kupowanie tygodnika, do którego dołączona była sławna już naklejka, spotkały go duże nieprzyjemności.

Okazuje się, że na skutek presji lewicowo-liberalnych mediów, wójt gminy w której znajduje się szkoła, zapowiedział już rozmowę dyscyplinującą z Krystianem Frelichowskim.

Wiele wskazuje na to, że nauczyciel może stracić pracę.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej, Robert Swiontek Brzezinski, opublikował 30 lipca w tej sprawie specjalne oświadczenie.

"Pracownicy i dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Złejwsi Wielkiej nie utożsamiają się z wypowiedzią radnego Krystiana Frelichowskiego, na temat LGBT"

- napisał dyrektor Swiontek, zapowiadając możliwe konsekwencje w stosunku do Krystiana Frelichowskiego.

"Jakiekolwiek sygnały o przejawianiu tego typu poglądów w pracy dydaktycznej i wychowawczej przez Pana Frelichowskiego będą skutkowały koniecznością zakończenia możliwości pracy z dziećmi i młodzieżą"

- czytamy w oświadczeniu.

screenshot/szkolazlawies.pl
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, telewizjarepublika.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Alpy: Odnaleziono wrak zaginionego samolotu

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

W okolicach Berchtesgaden w Alpach Bawarskich odnaleziono wrak zaginionego małego samolotu oraz zwłoki jego 51-letniego pilota - poinformowała rzeczniczka lokalnej policji.

Według niej ofiara to właściciel rozbitej maszyny. Mieszkał on w sąsiadującym od zachodu z powiatem Berchtesgaden powiecie Traunstein. Przyczyny wypadku nie są na razie znane.

Samolot leciał z austriackiego Tyrolu do położonego na północ od Berchtesgaden Salzburga i w pewnej chwili zniknął z ekranów radarowych niemieckiej kontroli powietrznej. W jego poszukiwaniach uczestniczyło 60 ratowników górskich i funkcjonariuszy alpejskiej formacji policyjnej oraz trzy śmigłowce. Szczątki maszyny znaleziono około 100 metrów poniżej wierzchołka liczącego 1494 metrów n.p.m. masywu Bogenhorn, u stóp którego leży miejscowość Schneizlreuth.

"Nie zakłada się, że ofiar wypadku było więcej"

- zaznaczyła policyjna rzeczniczka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl