Archipelag szurów

  

Internet, a konkretnie YouTube, otworzył nieograniczone możliwości przed ludźmi niestabilnymi psychicznie lub wręcz chorymi oraz cwaniakami, którzy na nich żerują. W praktyce nigdy nie wiadomo, do której z dwu grup należy dany autor filmików na YouTubie, opowiadający niestworzone rzeczy. Każda bowiem brednia, zwłaszcza wykorzystująca ludzki strach i niewiedzę, znajdzie grono wiernych odbiorców, którzy zapewnią utrzymanie autorowi.

Zasięg internetu powoduje, że niespotykane brednie przebijają się do życia politycznego, a nawet mogą wywołać chaos. Taki był przypadek posła Majki (Kukuiz’15, następnie Konfederacja), który nasłuchawszy się banialuk Ewy Paweli, złożył interpelację poselską przeciwko budowie 5G.

Pawela od kilku lat czynna jest w ruchu antyszczepionkowym, a pojawienie się technologii 5G i wpływ skrajnie prorosyjskiej i chorobliwie antysemickiej wolnej Polski pozwoliły jej na stworzenie teorii likwidacji życia na ziemi.

Przymusowe szczepienia mają z jednej strony doprowadzić do wywołania pandemii w celu ograniczenia liczby ludzi na ziemi do 0,5 mln, a z drugiej wraz ze szczepionką mają być wprowadzane do organizmu nanocząsteczki, które za pomocą fal niskich częstotliwości wysyłanych m.in. przez Wi-Fi umożliwią sterowanie ludzkim umysłem i zachowaniem.

Technologia 5G ma w ciągu trzech pokoleń spowodować zanik życia na Ziemi, wszystko to zostało już postanowione na konferencji w Warszawie w 1973 roku. Sama Pawela jest tak groźna, że światowi globaliści wprowadzają ją w letarg za pomocą fal niskich częstotliwości. Jej filmiki oglądają tysiące ludzi i już jesteśmy świadkami powstawania ruchu przeciwko 5G. Wrogą technologię oczywiście opracowano w Izraelu w celu zniszczenia życia i narodu polskiego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts