Samolot objęty kwarantanną. Przyczyną - choroba pasażera

Zdjęcie ilustracyjne / By Arpingstone - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=142165

  

Lecący z Paryża samolot linii lotniczych Flybe został dzisiaj około południa objęty dwugodzinną kwarantanną na lotnisku w Manchesterze ze względu na chorobę jednego z pasażerów - informują brytyjskie media.

Przewoźnik podał, że w czasie lotu BE3122 z Paryża do Manchesteru zachorował jeden z pasażerów. W oświadczeniu dodano, że "w ramach środków zabezpieczających po przylocie do Manchesteru" zebrane zostały pełne dane kontaktowe do wszystkich 107 pasażerów na pokładzie, by łatwo można ich było odnaleźć, gdy służba zdrowia musiała się z nimi skontaktować.

Na stronie internetowej dziennika "Daily Express" poinformowano, że po wylądowaniu samolotu o godzinie 10.30 (11.30 w Polsce) pasażerowie przez dwie godziny musieli pozostać na pokładzie, aż do momentu, gdy samolot opuściła chora osoba.

Na pas startowy wysłano policjantów i karetki pogotowia.

Flybe przeprosił podróżnych za niedogodności.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tusk niepochlebnie określił swoją funkcję. Premier Morawiecki ocenił jego wypowiedź

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Donald Tusk przyznał dzisiaj, przed wyborem na szefa Europejskiej Partii Ludowej, że "ma dość bycia głównym europejskim biurokratą" (czyli przewodniczącym Rady Europejskiej). Do słów Tuska odniósł się w Polsat News premier Mateusz Morawiecki, który określił je jako "trochę nieładne". - Tusk mógłby z większym szacunkiem wyrażać się o funkcji, którą pełnił pięć lat - ocenił szef rządu.

Premier Mateusz Morawiecki został zapytany w Polsat News, czy pogratuluje objęcia przez Donalda Tuska funkcji szefa Europejskiej Partii Ludowej.

"Co tam trzeba strasznie gratulować, jest to jakaś nowa funkcja w tym naszym eurokratycznym grajdołku kochanym. Mówię to z pełną sympatią i życzliwością"

- dodał.

[polecam:https://niezalezna.pl/298203-funkcja-szefa-rady-europejskiej-jednak-nie-tak-satysfakcjonujaca-zaskakujace-slowa-tuska]

Komentując słowa Tuska, że "ma dość bycia głównym europejskim biurokratą i jest gotów do walki z nieodpowiedzialnymi populistami", Morawiecki powiedział, że "To jest troszeczkę nieładne".

"Był pięć lat w pewnej roli, to z szacunkiem mógłby się wyrażać o tej roli, to uwaga numer jeden. A uwaga numer dwa jest trochę szersza, jak ja widzę albo słyszę w Brukseli, że ktoś mówi o populistach, to co mi przychodzi do głowy? Nie masz chłopie argumentów. Bo uciekasz się do argumentu erystycznego, z którym trudno jest dyskutować"

- stwierdził premier.

"Nam przyklejano łatkę populistycznej, a my zmieniliśmy politykę społeczną na taką, o jakiej marzyła >>Solidarność<<"

- podkreślił.

"Nie dam sobie przypinać łatek typu populiści, nacjonaliści"

- podkreślił premier.

Dopytywany, czy słowa Tuska odebrał jako atak na samego siebie, odpowiedział prowadzącemu program:

"Za daleko pan interpretuje". 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl