Posłuchano Polaków

  

Jak to się wszystko zmienia! Jeszcze w środę byłem przekonany, że do dymisji marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego nie dojdzie. Niestety, dla niego samego dwa dni temu światło dzienne ujrzały kompromitujące fakty dotyczące „przewożenia” przez niego w celach prywatnych innych polityków PiS.

I choć sam Kuchciński ma rację, mówiąc, że prawa ani obyczajów nie złamał, to jak powiedział Jarosław Kaczyński – ludzie myśleli inaczej. A i obyczaje były, jak widać, niedobre. Powtórzę – Donald Tusk i Bogdan Borusewicz (i inni politycy PO-PSL) też latali i byli w tym bezczelni. Ale dlatego już nie rządzą! I całe szczęście, że już nie rządzą, „to se nevratí”. By jednak nie wróciło, nie można wciąż i wciąż zasłaniać się frazą „przez ostatnie osiem lat” – przecież mija właśnie kadencja rządów PiS. Tym razem posłuchano Polaków.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts