Murem za abp. Jędraszewskim

  

Już jutro 10 sierpnia o godz. 15, w Godzinie Miłosierdzia, przed kurią krakowską przy ul. Franciszkańskiej 3 odbędzie się wiec poparcia i zostanie zmówiona wspólna modlitwa za abp. Marka Jędraszewskiego. Jesteśmy zobowiązani stanąć w obronie metropolity krakowskiego atakowanego przez środowiska lewackie, które próbują wprowadzić w Polsce ideologię LGBT+.

Ta nieuchronnie stanie się początkiem systemu totalitarnego – a pamiętamy, że totalitaryzmy mają na sumieniu śmierć milionów ludzi na całym świecie, w tym wypadku będzie to śmierć duchowa. Abp Marek Jędraszewski jest atakowany za słowa prawdy wypowiedziane w bazylice Mariackiej podczas mszy św. sprawowanej w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Powiedział wtedy: „Trzeba było długo na nią czekać. […] Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa”. I te słowa prawdy o próbach wprowadzenia w Polsce ideologii neomarksistowskiej doprowadziły lewaków wszelakiej maści do furii i do ohydnej, niespotykanej od czasów głębokiej komuny próby zdyskredytowania abp. Jędraszewskiego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts