Trzeba było powiedzieć "dosyć"

  

Stanowcze oświadczenia polskich biskupów w sprawie narzucania ideologii LGBT pokazują, że sprawy zaszły już bardzo daleko. Wszyscy katolicy czy ludzie innych wyznań, wierzący i niewierzący, muszą wybrać, w jakim chcą żyć świecie.

Czy ma to być nowy twór społeczny, w którym istnieje kilkanaście płci? Czy ma to być świat, w którym dzieciom narzuca się wychowanie seksualne w wykonaniu pana w sukience opowiadającego o swoich eksperymentach seksualnych? Czy ma to być świat, w którym rodzinę pozbawia się dziecka, by oddać je na ulepszone wychowanie parze homoseksualnej? Czy ma to być świat, w którym pozbawia się ludzi pracy, cenzuruje dziennikarzy i aresztuje duchownych, bo krytykują nową ideologię? Kiedy rozpoczynaliśmy naszą akcję z nalepkami, wielu było zszokowanych i zastanawiało się, czy nie przesadziliśmy. Trzeba było powiedzieć „dosyć”, żeby inni mieli szansę zaprotestować. Poszliśmy na pierwszy ogień, wiedząc, że bez tego za chwilę zagonią nas wszystkich do narożnika. Tęczowi cenzorzy atakowali kioski z „Gazetą Polską”, całe sieci sprzedaży i naszych reklamodawców. Nie udało się im, bo po raz kolejny stanęli przy nas Czytelnicy. Za to Wam dziękuję.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts