Wiec w obronie abp Jędraszewskiego - Kraków, 10.08, godz. 15.00. „Jesteśmy do tego zobowiązani”

Ryszard Kapuściński / Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

Kluby „Gazety Polskiej” będą współorganizatorem wiecu poparcia dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, który stał się obiektem ataków ze strony zwolenników lewackich ideologii. Wiec odbędzie się w najbliższą sobotę, przewidziana jest także wspólna modlitwa za arcybiskupa. - Jesteśmy zobowiązani stanąć w obronie Metropolity krakowskiego - podkreśla w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Ryszard Kapuściński, prezes Klubów „Gazety Polskiej”.

Arcybiskup Marek Jędraszewski podczas mszy świętej w krakowskim kościele Mariackim z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego wygłosił niezwykle mocną homilię. Hierarcha podkreślił, że to z powstańczych mogił narodziła się wolna Polska.

- Trzeba było długo na nią czekać. Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa

- stwierdził.

Po tych słowach arcybiskup Jędraszewski stał się obiektem ataków - nie tylko osób związanych z ideologią LGBT, ale także polityków czy celebrytów. Dlatego też osoby, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny - a w niej - Kościoła Katolickiego, organizują się w celu wsparcia kapłana.

Jesteśmy zobowiązani stanąć w obronie Metropolity krakowskiego księdza profesora Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, atakowanego przez skrajne środowiska lewackie, które próbują wprowadzić w Polsce ideologię LGBT+, która jest początkiem systemu totalitarnego mającego na sumieniu śmierć milionów ludzi na całym świecie"

- mówi Ryszard Kapuściński, prezes Klubów "Gazety Polskiej"

Krakowskie środowiska patriotyczne organizują w najbliższą sobotę, 10 sierpnia, o godz. 15, w Godzinie Miłosierdzia, przed kurią krakowską na ul. Franciszkańskiej 3 wiec poparcia i wspólną modlitwę  za arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Współorganizatorem wydarzenia są "Kluby Gazety Polskiej".

- Proszę powiadomić o wiecu poparcia wszystkich tych, którym leży na sercu przyszłość Polski. Spotkajmy się 10 sierpnia i brońmy Polskę przed czerwoną zarazą

- apeluje Kapuściński.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Alpy: Odnaleziono wrak zaginionego samolotu

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

W okolicach Berchtesgaden w Alpach Bawarskich odnaleziono wrak zaginionego małego samolotu oraz zwłoki jego 51-letniego pilota - poinformowała rzeczniczka lokalnej policji.

Według niej ofiara to właściciel rozbitej maszyny. Mieszkał on w sąsiadującym od zachodu z powiatem Berchtesgaden powiecie Traunstein. Przyczyny wypadku nie są na razie znane.

Samolot leciał z austriackiego Tyrolu do położonego na północ od Berchtesgaden Salzburga i w pewnej chwili zniknął z ekranów radarowych niemieckiej kontroli powietrznej. W jego poszukiwaniach uczestniczyło 60 ratowników górskich i funkcjonariuszy alpejskiej formacji policyjnej oraz trzy śmigłowce. Szczątki maszyny znaleziono około 100 metrów poniżej wierzchołka liczącego 1494 metrów n.p.m. masywu Bogenhorn, u stóp którego leży miejscowość Schneizlreuth.

"Nie zakłada się, że ofiar wypadku było więcej"

- zaznaczyła policyjna rzeczniczka.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl