Internauta zwrócił się do osób LGBT z pewną prośbą. Jego film robi furorę w sieci! WIDEO

"Nie daj sobie wmówić tego bełkotu, że nazwanie grzechem czegoś, czego ty nie nazywasz grzechem, jest mową nienawiści i aktem nienawiści" - tak jeden z blogerów zwrócił się do osób homoseksualnych, transseksualnych i biseksualnych w specjalnie nagranym filmie. Do katolików zaapelował z kolei, by nie dali się ponieść prowokacjom zawartym w ideologii LGBT.

Dawid Mysior
screen z twitter.com

W ostatnim czasie nasiliły się ataki na Kościół katolicki. Dochodzi nawet do fizycznej przemocy wobec księży, a święte symbole są profanowane, także przez zwolenników ideologii LGBT.

Dawid Mysior to bloger, który nagrywa filmy wideo opisujące otaczającą rzeczywistość. Prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Tym razem postanowił zwrócić się do... homoseksualistów, transwestytów i biseksualistów. W najnowszym nagraniu przekazał im, że katolicy kochają wszystkich ludzi i mają obowiązek im pomagać.

"Nie zmienia to faktu, że nasza religia opiera się na tym, że Biblia jest słowem Boga skierowanym do człowieka. Skoro Bóg więc mówi do człowieka, że czyny homoseksualne są grzeszne, a związek osób tej samej płci nie jest małżeństwem, to nie możesz mieć o to do mnie pretensji. Nie daj sobie wmówić tego bełkotu, że nazwanie grzechem czegoś, czego ty nie nazywasz grzechem jest mową nienawiści i aktem nienawiści. To bełkot socjotechniczny, który chyba też doskonale wyczuwasz"

- mówił.

Zwrócił także uwagę na to, jak mają działać prowokacje wymierzone w katolików, zawarte w ideologii LGBT.

"Robi się tak długo prowokację, aż w końcu katolik jakiś nie wytrzyma, zrobi jakiś gest agresywny, oni go uchwycą i powiedzą, że jest dowód na nienawiść. To wielki socjotechniczny bełkot. Katolicy kochają ludzi, nie zmienia to faktu, że uważają coś za grzech, czego Wy nie uważacie za grzech"

- dodał i zaapelował do katolików o to, by nie dali się sprowokować

Film robi furorę w sieci, rozchodzi się w błyskawicznym tempie. Również politycy doceniają słowa, jakie wypowiedział Mysior i przekazują nagranie w mediach społecznościowych.

 

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Dawid Mysior #LGBT #ideologia LGBT

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo