„Nienormalne nie może być normalne”. Jest kolejna akcja przeciwko IKEI promującej LGBT

/ twitter.com/KrzyKasprzak

  

Fundacja Życie i Rodzina od miesiąca protestuje przeciwko ideologii LGBT przed sklepami IKEI w dużych miastach kraju. Tym razem pod lubelską placówką pojawiły się dwa mobilne bilbordy z opatrzonymi hasztagiem #IKEALGBT hasłami podkreślającymi zależności pomiędzy homoseksualizmem a przestępczością, czy pedofilią. Jak wyjaśnia w komunikacie Fundacja, „homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne”, a „IKEA od lat promuje ruch LGBT, dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej”.

Portal Niezależna.pl opisał przypadek pracownika IKEA, który miał stracić pracę, kiedy sprzeciwił się zmuszaniu pracowników sklepu do udziału w akcjach promujących ruch LGBT.

Powodem zwolnienia był wpis w internecie, w którym mężczyzna, argumentując swoje stanowisko, powoływał się na swoją wiarę i cytował fragmenty Starego i Nowego Testamentu.

Taka decyzja korporacji wywołała oburzenie. Głos zabrali nie tylko politycy, ale również Kościół.

Rada Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich wydała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do narzucania ideologii LGBT.

"Kościół naucza, że każdy człowiek ma bezwzględny obowiązek szanować każdego człowieka. To odnosi się również do osób LGBT, ale musi działać w obydwie strony"

- głosił komunikat. W oświadczeniu podkreślono ponadto, że niby walczą o wolność, tolerancję i szacunek, ale właśnie bez tolerancji, z pogardą wobec myślących inaczej i z agresją. Wspomniano również o zwolnieniu pracownika IKEA.

W sprawę zaangażowały się ponadto liczne organizacje. Na niecodzienną akcję zdecydowali się członkowie Fundacji Życie i Rodzina, którzy przed sklepami IKEI protestują przeciwko ideologii LGBT.

W proteście przeciw zachowaniu tej firmy miesiąc temu powiesili w Lubinie bilbord "STOP ZWALNIANIU LUDZI ZA CYTOWANIE BIBLII". Z kolei teraz pod sklepem pojawiły się dwa mobilne bilbordy z opatrzonymi hasztagiem #IKEALGBT hasłami: 

„Homoseksualizm i przestępczość. Homoseksualiści byli dwa razy częściej skazywani za przestępstwa seksualne. Homoseksualiści byli cztery razy częściej skłonni dopuścić się zabójstwa”.

„Pedofilia wiąże się z homoseksualizmem. Homoseksualiści odpowiadają za 20-40 proc. przypadków molestowania dzieci, choć stanowią zaledwie 1 - 3 proc. społeczeństwa”.

Jak informuje Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, "chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT. Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy".

Jak wyjaśnia w komunikacie Fundacja, „homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne”, a „IKEA od lat promuje ruch LGBT, dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej”.

Podobne bilbordy pojawiły się wcześniej również pod warszawskim sklepem IKEI w Jankach. Placówka wywiesiła wówczas przeprosiny, ale... kierowane do klientów sklepu, że są narażeni na nachalną propagandę podczas zakupów.

10 sierpnia o godzinie 15.00 przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie odbędzie się wiec poparcia dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Warto przyjść i wesprzeć!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Japonia zamyka szkoły z obawy przed epidemią koronawirusa

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Ze względu na zagrożenie związane z epidemią koronawirusa rząd nakaże zamknięcie wszystkich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich w kraju - poinformował w czwartek premier Japonii Shinzo Abe.

Oznacza to, że do 34 847 szkół nie pójdzie 12,8 mln uczniów.

Szkoły mają być zamknięte od poniedziałku do końca przerwy wiosennej, która rozpoczyna się pod koniec marca i potrwa niecałe dwa tygodnie. Ministerstwo zdrowia podało, że przedszkola będą działały.

Nadchodzący tydzień lub dwa to niezwykle ważny okres

- stwierdził Abe i dodał, że priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Premier powiedział, że rząd ma "przygotować niezbędne przepisy do tego, żeby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji i zminimalizować wpływ na życie ludzi i gospodarkę".

Wcześniej w czwartek władze wyspy Hokkaido zamknęły wszystkie 1,6 tys. szkół podstawowych i gimnazjów w swojej prefekturze. O zamknięciu wszystkich publicznych przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów zdecydowały też władze Osaki.

W Japonii stwierdzono dotąd 895 przypadków zakażenia, w tym 705 na pokładzie wycieczkowca Diamond Princess. W czwartek potwierdzono śmierć ósmej osoby w tym kraju w wyniku choroby wywołanej przez koronawirusa.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts