„Nienormalne nie może być normalne”. Jest kolejna akcja przeciwko IKEI promującej LGBT

Fundacja Życie i Rodzina od miesiąca protestuje przeciwko ideologii LGBT przed sklepami IKEI w dużych miastach kraju. Tym razem pod lubelską placówką pojawiły się dwa mobilne bilbordy z opatrzonymi hasztagiem #IKEALGBT hasłami podkreślającymi zależności pomiędzy homoseksualizmem a przestępczością, czy pedofilią. Jak wyjaśnia w komunikacie Fundacja, „homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne”, a „IKEA od lat promuje ruch LGBT, dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej”.

twitter.com/KrzyKasprzak

Portal Niezależna.pl opisał przypadek pracownika IKEA, który miał stracić pracę, kiedy sprzeciwił się zmuszaniu pracowników sklepu do udziału w akcjach promujących ruch LGBT.

Powodem zwolnienia był wpis w internecie, w którym mężczyzna, argumentując swoje stanowisko, powoływał się na swoją wiarę i cytował fragmenty Starego i Nowego Testamentu.

Taka decyzja korporacji wywołała oburzenie. Głos zabrali nie tylko politycy, ale również Kościół.

Rada Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich wydała specjalne oświadczenie, w którym odniosła się do narzucania ideologii LGBT.

"Kościół naucza, że każdy człowiek ma bezwzględny obowiązek szanować każdego człowieka. To odnosi się również do osób LGBT, ale musi działać w obydwie strony"

- głosił komunikat. W oświadczeniu podkreślono ponadto, że niby walczą o wolność, tolerancję i szacunek, ale właśnie bez tolerancji, z pogardą wobec myślących inaczej i z agresją. Wspomniano również o zwolnieniu pracownika IKEA.

W sprawę zaangażowały się ponadto liczne organizacje. Na niecodzienną akcję zdecydowali się członkowie Fundacji Życie i Rodzina, którzy przed sklepami IKEI protestują przeciwko ideologii LGBT.

W proteście przeciw zachowaniu tej firmy miesiąc temu powiesili w Lubinie bilbord "STOP ZWALNIANIU LUDZI ZA CYTOWANIE BIBLII". Z kolei teraz pod sklepem pojawiły się dwa mobilne bilbordy z opatrzonymi hasztagiem #IKEALGBT hasłami: 

„Homoseksualizm i przestępczość. Homoseksualiści byli dwa razy częściej skazywani za przestępstwa seksualne. Homoseksualiści byli cztery razy częściej skłonni dopuścić się zabójstwa”.

„Pedofilia wiąże się z homoseksualizmem. Homoseksualiści odpowiadają za 20-40 proc. przypadków molestowania dzieci, choć stanowią zaledwie 1 - 3 proc. społeczeństwa”.

Jak informuje Krzysztof Kasprzak, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, "chcemy informować ludzi prawdziwym obliczu ruchu LGBT. Nie może tak być, że w imię poprawności politycznej knebluje się prawdzie usta. Ideologia, która stoi za tym ruchem jest bardzo niebezpieczna dla ładu społecznego i sprzeczna z naturalnym porządkiem rzeczy".

Jak wyjaśnia w komunikacie Fundacja, „homoseksualiści i inni dewianci chcą, aby nienormalne zostało uznane za normalne”, a „IKEA od lat promuje ruch LGBT, dlatego samochody pojawiły się przed sklepami właśnie tej szwedzkiej sieci handlowej”.

Podobne bilbordy pojawiły się wcześniej również pod warszawskim sklepem IKEI w Jankach. Placówka wywiesiła wówczas przeprosiny, ale... kierowane do klientów sklepu, że są narażeni na nachalną propagandę podczas zakupów.

10 sierpnia o godzinie 15.00 przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie odbędzie się wiec poparcia dla arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Warto przyjść i wesprzeć!

 

Źródło: niezalezna.pl

#bilbordy #pedofilia #LGBT #Ikea

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo