Przejmująca modlitwa biskupa Milewskiego. Błagał Maryję, by ocaliła kraj od ideologii LGBT!

Biskup Mirosław Milewski / By Dlukaszesiu - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=47225959

  

Biskup pomocniczy diecezji płockiej Mirosław Milewski uczestniczył w poświęceniu odnowionego obrazu Matki Bożej Śnieżnej w Radzyminie. To tam w mocnych słowach odniósł się do tego, co dzieje się obecnie w Polsce. W przejmującej modlitwie błagał Maryję, by ocaliła kraj od ideologii LGBT i jej skutków. Polacy stają w obronie atakowanych ostatnio kapłanów - 10 sierpnia w Krakowie odbędzie się wiec w obronie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.

Ideologia LGBT jest coraz bardziej widoczna w dzisiejszym świecie. Jednym z jej elementów są ataki na wiarę katolicką, m.in. poprzez profanację świętych wizerunków. Takich przypadków w ostatnim czasie mieliśmy mnóstwo.

Właśnie o tym mówiono w Radzyminie, gdzie doszło do poświęcenia odnowionego, 300-letniego obrazu Matki Bożej Śnieżnej. To właśnie do niej modlono się w czasach chorób, wojen czy klęsk.

"Trudno nie odnieść się do tego, co dzieje się aktualnie w naszej Ojczyźnie. Ze smutkiem i bólem patrzymy na to, co ludzie bezbożni robią z tym świętym wizerunkiem: malują wokół jej głowy tęczę, znak ruchów gejowskich, a potem naklejają go na koszach na śmieci i toaletach, publikują w sieci filmiki z „tęczową” Maryją, na swoich niemoralnych marszach, ubrani w „tęczowe” ornaty, parodiują Eucharystię"

- mówił biskup pomocniczy diecezji płockiej Mirosław Milewski.

Następnie hierarcha wypowiedział słowa wyjątkowej modlitwy. Prosił Maryję, by ocaliła katolików od szkodliwej ideologii.

"Maryjo – Ocalenie Ludu – ocal nas od zła, które chce zawojować umysły i dusze Polaków, zaradź rozprzestrzenianiu się chorej ideologii LGBT, która uderza w tradycyjną rodzinę"

- modlił się biskup, po czym dodał:

"Maryjo, ocal ludzi młodych, poszukującym swojej tożsamości, aby nie dali się uwieść modnym hasłom o wolności i tolerancji, które tak naprawdę prowadzą do zniewolenia i deprawacji. Ocal przed naporem półnagich ludzi na ulicach polskich miast, którzy pod hasłami o równości płci przekonują, że płeć można ją sobie wybrać czy zmienić w dowolnym momencie. Daj nam siłę, gdy szargają oni symbole naszej wiary. Zachowaj nasze serca od nienawiści, byśmy umieli miłować nawet tych, którzy nam źle życzą"

W podobnych słowach wypowiadał się niedawno metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski. Jego słowa o "tęczowej zarazie" spowodowały falę ataków lewicowych środowisk. W związku z tym 10 sierpnia o godzinie 15.00 w Krakowie organizowany jest wiec poparcia arcybiskupa Jędraszewskiego. Początek o 15.00 przy ul. Franciszkańskiej 3. Warto być!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: pch24.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zmarł pierwszy niemiecki kosmonauta

zdjęcie ilustracyjne / Bundesarchiv, Bild 183-T0709-148 / Peter Koard / CC-BY-SA

  

W wieku 82 lat zmarł pierwszy niemiecki kosmonauta Sigmund Jaehn - poinformowała dziś wieczorem Niemiecka Agencja Kosmiczna (DLR).

Według DLR Jaehn zmarł w sobotę w swoim domu w Strausbergu w Brandenburgii.

Jaehn był pierwszym niemieckim uczestnikiem wyprawy kosmicznej. Wraz z sowieckim kosmonautą Walerijem Bykowskim Jaehn poleciał na pokładzie statku Sojuz 31 na stację orbitalną Salut 6 26 sierpnia 1978 roku. Kosmonauci spędzili tam siedem dni i 20 godzin - przypomina Deutsche Welle. Na Ziemię powrócili Sojuzem 29.

Jaehn był trzecim cudzoziemcem na statkach Sojuz. Wcześniej w tym samym roku w kosmos polecieli Vladimir Remek z Czechosłowacji i Polak Mirosław Hermaszewski.

- Wraz ze śmiercią Sigmunda Jaehna straciliśmy uznanego kosmonautę, uczonego i inżyniera

 - oświadczyła szefowa Niemieckiej Agencji Kosmicznej Pascale Ehrenfreund.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl