Dosyć promowania ideologii LGBT! Mieszkańcy Starogardu Gdańskiego proponują uchwałę

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/Wokandapix

  

Radny miasta Starogard Gdański Sebastian Kucharczyk, wraz z członkami Klubu "Gazety Polskiej" w tym mieście, rozpoczął zbiórkę podpisów pod projektem uchwały, która ma zakazywać wprowadzania ideologii LGBT do wspólnot samorządowych, oraz jej promowania. Z inicjatywą stworzenia projektu wyszli mieszkańcy Starogardu Gdańskiego.

Rozpoczynamy dziś zbiórkę podpisów pod niezwykle ważną uchwałą, która zrodziła się z oddolnej inicjatywy i potrzeby mieszkańców Starogardu Gdańskiego

- powiedział radny i przewodniczący Klubu "Gazety Polskiej" w Starogardzie Gdańskim Sebastian Kucharczyk, który zainicjował wczoraj zbiórkę przed urzędem miasta.

Jak zauważył Kucharczyk, cytowane przez regionalny portal naszekociewie.pl, wielu mieszkańców Starogardu Gdańskiego "wyraża swoje zaniepokojenie tym, że  pod pretekstem równouprawnienia, ruchy LGBT i gender są promowane w przestrzeni publicznej, przenikają do szkół, urzędów i organizacji młodzieżowych".

Podważa to nie tylko moralne fundamenty cywilizacji europejskiej, ale również uderza w rodzinę, dlatego sprzeciwiamy się realizowanej przez ruchy LGBT jawnie, bądź w sposób zakamuflowany, propagandzie silnej seksualizacji życia człowieka już od wieku wczesnodziecięcego

- mówił.

Chcemy bronić wszystkich mieszkańców Starogardu przed szkodliwą ideologią LGBT, chcemy aby nasze dzieci w szkole poznawały znaczenie takich słów jak patriotyzm czy rodzina,  gdyż pielęgnowanie takich wartości pozwoli młodym osobom w przyszłości zbudować silne i trwałe więzi z drugim człowiekiem czy lokalną społecznością. Pragniemy, aby prawa rodziców do wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi tradycjami i przekonaniami były w Starogardzie Gdańskim przestrzegane, a także jako reprezentanci mieszkańców Starogardu Gdańskiego, mając na względzie dobro starogardzkich rodzin stajemy w obronie naszej szkoły oraz systemu oświaty przed próbami narzucania szkodliwych i demoralizujących standardów mających negatywny wpływ na prawidłowy rozwój psychiczny dzieci i młodzieży

- kontynuował Kucharczyk.

Jak dodał, "nie zgadzamy się na jakiekolwiek próby ingerowania ideologii LGBT w proces wychowania i kształcenia na każdym jego etapie".

Szkoła nie może bowiem stać się narzędziem do ideologicznej ofensywy, ale być miejscem gwarantującym bezpieczeństwo i umożliwiającym właściwy rozwój

- zaznaczył.

Sebastian Kucharczyk, który koordynuje akcję, prosi mieszkańców, którzy popierają powyższy projekt uchwały o przesyłanie podpisanych list poparcia na adres mailowy lub kontakt telefoniczny:

klubgp.starogardgdanski@gmail.com, kontakt telefoniczny: 503-460-959

Listy poparcia projektu dostępne są także pod adresem: Lista-poparcia

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: naszekociewie.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...


Zmarło 6-tygodniowe dziecko z Covid-19

/ pixabay.com

  

Z powodu koronawirusa w Connecticut zmarło sześciotygodniowe niemowlę - poinformował gubernator tego stanu Ned Lamont. To prawdopodobnie najmłodsza ofiara śmiertelna Covid-19 na świecie.

Dziewczynka trafiła do szpitala w ubiegłym tygodniu. Mimo wysiłków lekarzom nie udało się jej uratować. We wtorek wieczorem test wykazał, że dziecko ma koronawirusa.

"To wirus, który bezlitośnie atakuje najbardziej wrażliwych. To pokazuje jak ważne jest pozostanie w domu i ograniczanie kontaktu z innymi ludźmi"

- stwierdził gubernator Connecticut.

Lamont poinformował w środę o kolejnych 19 zgonach chorych z Covid-19 w Connecticut. Łącznie w położonym w pobliżu Nowego Jorku stanie zmarły już 85 zakażone osoby.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts