Pomagajmy sobie w obronie przed ofensywą ideologii LGBT. „Gazeta Polska” z naklejką wciąż dostępna

/ zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/@GPtygodnik

  

Choć zwolennicy lewicy robią się coraz bardziej agresywni w stosunku do redakcji "Gazety Polskiej" (do której najnowszego numeru dołączono naklejki protestujące przeciwko ideologii LGBT) i jej sympatyków, tygodnik nadal jest dostępny w kioskach całej Polski. Jeśli wiecie, gdzie konkretnie można ją dostać - piszcie, informujcie się wzajemnie. Pomagajmy sobie w obronie przed ofensywą ideologii LGBT.

Jak już informowaliśmy na łamach portalu Niezależna.pl, znany aktywista LGBT Bartosz Staszewski zamieścił w mediach społecznościowych informację, jakoby sąd nakazał wstrzymanie dystrybucji "Gazety Polskiej".

Tymczasem po pierwsze: żadne pismo do redakcji nie dotarło. Po drugie: z dokumentu, który w mediach zamieścił Staszewski wynika, że nakazano wycofanie z dystrybucji jedynie dodanych do tygodnika naklejek. Redaktor naczelny "GP" Tomasz Sakiewicz powiedział w rozmowie z Niezależna.pl, że w zaistniałej sytuacji będzie się domagał od B. Staszewskiego rekompensaty za każdy zwrócony i niesprzedany egzemplarz tygodnika.

W wydanym postanowieniu sędzia Agnieszka Derejczyk zdecydowała o udzieleniu zabezpieczenia poprzez nakazanie wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji dodatku do nr 30 tygodnika "Gazeta Polska" z 24 lipca br. w postaci naklejki.

Naklejka „Strefa wolna od ideologii LGBT” wywołała prawdziwą furię lewicowych środowisk. Rozpoczęto bojkoty naszej gazety i różne akcje wymierzone w tytuł. 

Masowa histeria doprowadziła do tego, że redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz i dziennikarze stali się celem ataków m.in. ze strony zwolenników ideologii LGBT. Na redakcyjny e-mali publicysty przysłano groźby.

To jednak nie wszystko. Do aktu wandalizmu doszło przed siedzibą Klubów "Gazety Polskiej". Ze skrzynki na listy zdarto naklejki klubów, a na drzwiach ponaklejano wlepki odwołujące się do ideologii LGBT.

Podobnie było w Poznaniu, gdy na witrynie jednego z poznańskich kiosków pojawiła się naklejka dodawana do "Gazety Polskiej".

Przyszła do mnie młoda dziewczyna, zapytała czy jestem przeciwko LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Z lewa i prawa

- relacjonował właściciel. Zaraz potem kiosk oblała nieznaną brązową cieczą. - W takim razie to dla ciebie - powiedziała.

Pomimo tych wydarzeń, "Gazeta Polska" nadal jest dostępna w kioskach na terenie całej Polski. Jeśli wiecie, gdzie można ją dostać - piszcie, informujcie. Pomagajmy sobie w obronie przed ofensywą ideologii LGBT.

Jak pisze dla portalu Niezależna.pl zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Piotr Lisiewicz:

Wykupmy wszystkie egzemplarze "Gazety Polskiej" z naklejką dla siebie i znajomych (...) Niech ta naklejka znajdzie się w każdym polskim domu. Bo w tych w dniach waży się przyszłość wolności w Polsce. Jeśli teraz ustąpimy, oni posuwać się będą dalej, aż staniemy się całkiem bezbronni, jak stało się to w niektórych zachodnich społeczeństwach.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Timmermans o współpracy z Wojciechowskim. Jak zareagował na kandydata z Polski?

/ By Michael Thaidigsmann - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=76392264; Telewizja Republika

  

Frans Timmermans został kandydatem na stanowisko wiceszefa Komisji Europejskiej ds. zielonego ładu. Oznacza to, że nie będzie już zajmował się praworządnością, ale przy sprawowaniu swojej nowej funkcji będzie musiał współpracować z komisarzem ds. rolnictwa, na którego kandydatem jest Janusz Wojciechowski. Timmermans zabrał głos, jak widzi ewentualną współpracę.

Holender, który w nowej Komisji Europejskiej ma nadzorować m.in. rolnictwo, był pytany, czy problematyczny jest dla niego fakt, że wobec Wojciechowskiego postępowanie prowadzi Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF).

[polecam:https://niezalezna.pl/287456-timmermans-bedzie-musial-wspolpracowac-z-wojciechowskim-znamy-sklad-nowej-ke]

Odpowiedział, że nie widzi żadnego problemu w tym, by współpracować z Wojciechowskim. Wskazał, że stanowisko komisarza ds. rolnictwa będzie istotne w kontekście zmian klimatycznych.

"Jeśli chcemy dokonać zmian w Europie we właściwym kierunku, musimy zmienić wspólną politykę rolną" 

- powiedział.

Wyjaśnił, że chodzi o stworzenie "zrównoważonego" rolnictwa, które będzie funkcjonowało w poszanowaniu bioróżnorodności i będzie jak najlepiej wykorzystywało surowce naturalne.

"Nie widzę żadnych przeszkód, by z nim (Wojciechowskim) współpracować, gdy zostanie zaakceptowany przez Parlament Europejski"

- podsumował Timmermans.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl