Pomagajmy sobie w obronie przed ofensywą ideologii LGBT. „Gazeta Polska” z naklejką wciąż dostępna

/ zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/@GPtygodnik

  

Choć zwolennicy lewicy robią się coraz bardziej agresywni w stosunku do redakcji "Gazety Polskiej" (do której najnowszego numeru dołączono naklejki protestujące przeciwko ideologii LGBT) i jej sympatyków, tygodnik nadal jest dostępny w kioskach całej Polski. Jeśli wiecie, gdzie konkretnie można ją dostać - piszcie, informujcie się wzajemnie. Pomagajmy sobie w obronie przed ofensywą ideologii LGBT.

Jak już informowaliśmy na łamach portalu Niezależna.pl, znany aktywista LGBT Bartosz Staszewski zamieścił w mediach społecznościowych informację, jakoby sąd nakazał wstrzymanie dystrybucji "Gazety Polskiej".

Tymczasem po pierwsze: żadne pismo do redakcji nie dotarło. Po drugie: z dokumentu, który w mediach zamieścił Staszewski wynika, że nakazano wycofanie z dystrybucji jedynie dodanych do tygodnika naklejek. Redaktor naczelny "GP" Tomasz Sakiewicz powiedział w rozmowie z Niezależna.pl, że w zaistniałej sytuacji będzie się domagał od B. Staszewskiego rekompensaty za każdy zwrócony i niesprzedany egzemplarz tygodnika.

W wydanym postanowieniu sędzia Agnieszka Derejczyk zdecydowała o udzieleniu zabezpieczenia poprzez nakazanie wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji dodatku do nr 30 tygodnika "Gazeta Polska" z 24 lipca br. w postaci naklejki.

Naklejka „Strefa wolna od ideologii LGBT” wywołała prawdziwą furię lewicowych środowisk. Rozpoczęto bojkoty naszej gazety i różne akcje wymierzone w tytuł. 

Masowa histeria doprowadziła do tego, że redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz i dziennikarze stali się celem ataków m.in. ze strony zwolenników ideologii LGBT. Na redakcyjny e-mali publicysty przysłano groźby.

To jednak nie wszystko. Do aktu wandalizmu doszło przed siedzibą Klubów "Gazety Polskiej". Ze skrzynki na listy zdarto naklejki klubów, a na drzwiach ponaklejano wlepki odwołujące się do ideologii LGBT.

Podobnie było w Poznaniu, gdy na witrynie jednego z poznańskich kiosków pojawiła się naklejka dodawana do "Gazety Polskiej".

Przyszła do mnie młoda dziewczyna, zapytała czy jestem przeciwko LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Z lewa i prawa

- relacjonował właściciel. Zaraz potem kiosk oblała nieznaną brązową cieczą. - W takim razie to dla ciebie - powiedziała.

Pomimo tych wydarzeń, "Gazeta Polska" nadal jest dostępna w kioskach na terenie całej Polski. Jeśli wiecie, gdzie można ją dostać - piszcie, informujcie. Pomagajmy sobie w obronie przed ofensywą ideologii LGBT.

Jak pisze dla portalu Niezależna.pl zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" Piotr Lisiewicz:

Wykupmy wszystkie egzemplarze "Gazety Polskiej" z naklejką dla siebie i znajomych (...) Niech ta naklejka znajdzie się w każdym polskim domu. Bo w tych w dniach waży się przyszłość wolności w Polsce. Jeśli teraz ustąpimy, oni posuwać się będą dalej, aż staniemy się całkiem bezbronni, jak stało się to w niektórych zachodnich społeczeństwach.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Eutanazja legalna w Portugalii? Będzie referendum w tej sprawie

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Deputowani opozycyjnej Partii Socjaldemokratycznej (PSD) złożyli w środę w parlamencie Portugalii projekt ustawy dotyczący zorganizowania referendum ws. legalizacji eutanazji. W czwartek parlament będzie debatował nad lewicowymi projektami ustaw ws. tzw. wspomaganego samobójstwa.

Dokument zaprezentowany przez grupę posłów centroprawicowego ugrupowania pojawia się tydzień po zablokowaniu przez jednoizbowe Zgromadzenie Republiki możliwości zorganizowania plebiscytu dotyczącego eutanazji. Podpisy pod petycją obywatelską w sprawie takiego plebiscytu zbierane są w całym kraju od początku lutego.

Jak powiedział w środę deputowany PSD Pedro Rodrigues, akcja socjaldemokratów wynika z faktu “ignorowania przez większość Zgromadzenia Republiki” obywateli, którzy chcieli skorzystać ze swojego prawa do inicjatywy ustawodawczej i zebrali już tysiące głosów.

Legalizacja eutanazji jest kwestią, na której temat powinno się wypowiedzieć całe społeczeństwo. To sprawa dotycząca poważnego zagadnienia cywilizacyjnego, które nie może zostać ograniczone jedynie do ław poselskich

 - ocenił Rodrigues.

W czwartek wieczorem w portugalskim parlamencie odbędzie się debata nad pięcioma projektami ustaw dotyczących legalizacji eutanazji, które zostały złożone przez lewicowe i liberalne ugrupowania: rządzących krajem socjalistów (PS), Blok Lewicy (BE), Partię Ekologiczną – Zieloni (PEV), partię Ludzie-Zwierzęta-Przyroda (PAN) oraz Inicjatywę Liberalną (IL).

12 lutego Konferencja Episkopatu Portugalii oraz państwowa Izba Lekarska wezwały władze kraju do przeprowadzenia referendum w sprawie eutanazji. Tego samego dnia parlament zablokował możliwość włączenia pod dyskusję petycji obywatelskiej żądającej organizacji plebiscytu.

We wtorek prezydent Portugalii Marcelo Rebelo de Sousa potwierdził, że spotkał się z przedstawicielami środowisk medycznych i dziewięciu związków wyznaniowych, kontestujących możliwość zalegalizowania eutanazji oraz opowiadających się za organizacją plebiscytu w tej sprawie.

Dezaprobatę wobec możliwości zalegalizowania eutanazji przez parlament przedstawili prezydentowi m.in. przedstawiciele Kościoła katolickiego, wspólnot protestanckich i prawosławnych, a także muzułmanów i Żydów. Wezwali go również, aby w przypadku przyjęcia ustawy przez Zgromadzenie Republiki skorzystał z prawa weta.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts