Granica, za którą jest już totalitaryzm

  

Jeszcze dziesięć lat temu nikt nie mógł sobie wyobrazić, że w Polsce można profanować obraz Matki Boskiej, że można wyrzucić kogoś z pracy za krytykę lewackich ideologii, że można prześladować ludzi, którzy cytują Pismo Święte, na przykład fragmenty dotyczące homoseksualizmu.

Dzisiaj dla coraz większej liczby osób, również mających konserwatywne poglądy, tego typu represje zaczynają być rzeczą normalną. Dokonano bardzo niebezpiecznej operacji przesunięcia granic w naszych umysłach, w umysłach bardzo wielu przyzwoitych ludzi. W ten sposób posuwał się każdy totalitaryzm, czy to komunistyczny, czy nazistowski. Represje wobec ludzi inaczej myślących, przyzwyczajanie do prześladowania tych, którzy nie zgadzają się na jakąś postawę to podstawa wprowadzenia systemu totalitarnego. Każdy z nas stoi przed wyborem, czy chce taki ustrój zaakceptować, czy chce zaakceptować neomarksistowską ideologię, która odbiera nam wolność, niszczy godność i poniża ludzi wierzących – wybór dotyczy każdego polityka, każdego biznesmena, każdego dziennikarza i po prostu każdego z nas. Możemy dzisiaj stanąć po stronie zła lub dobra. My wybraliśmy. Państwo też mają szansę wybrać.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts