To będzie filmowy hit 2020 roku! Dorociński dołącza do obsady "Psów"

Produkcja filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego weszła właśnie w kolejną fazę zdjęć. Na planie, w jednej z głównych ról, obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury pojawił się Marcin Dorociński. „Wit to jest taki facet, który nie odpuszcza. Bezapelacyjnie, do samego końca. Podobnie zresztą jak wszyscy w tym filmie” – mówi aktor. Przyjaciele czy wrogowie? Czy Wit i Franz obiorą wspólny cel czy wystąpią przeciwko sobie? Okaże się już 17 stycznia.

"Psy 3" od 17 stycznia w kinach
fot. Bartosz Mrozowski/Kino Świat/mat.pras.

Trwają zdjęcia do filmu „Psy 3. W imię zasad” w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego. Obraz trafi na ekrany kin 17 stycznia 2020 roku. W rolach Franza Maurera i Waldka „Nowego” Morawca ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. 

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent  hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska. „Psy 3. W imię zasad” w kinach od 17 stycznia!

 Źródło: Kino Świat, mat.pras.

 

#Cezary Pazura #Bogusław Linda #Marcin Dorociński #Psy 3 #władysław pasikowski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo