„Tusk podrzucający PSL na listy znanych niegdyś polityków PO, którzy będą toczyli w miastach bratobójcze pojedynki z dawnymi kolegami. Lewica walcząca na śmierć i życie z Koalicją Obywatelską o ten sam elektorat. To czeka nas w nadchodzącej kampanii wyborczej”.
- zapowiada w czołówkowym artykule Piotr Lisiewicz.

Do tego numery „Gazety Polskiej” dołączona jest także naklejka, która jeszcze przed wydaniem tygodnika wywołała niemałe poruszenie w mediach i nie tylko.
W Empiku nie będzie można kupić wydania „Gazety Polskiej” z naklejką. Tę informację potwierdziła rzeczniczka Empiku, Monika Marianowicz. Z naszych informacji wynika, że „problemy” mogą być również u innych kolporterów. W związku z tym rozpoczynamy naszą akcję STOP CENZURZE. Idź do kiosku i kup egzemplarz „GP” z naklejką. U Twojego kolportera nie ma „Gazety Polskiej”? – upomnij się o wyłożenie tygodnika. Jeśli to nie przyniesie skutku, powiadom nas o tym fakcie!


Ponadto w najnowszym tygodniku „Gazeta Polska”:

Dorota Kania w swoim artykule „Jak miliony dla ofiar przestępstw trafiały do zwolenników LGBT” przygląda się śledztwu prokuratury w sprawie dotacji.

„Miliony złotych z Funduszu Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem i Pomocy Postpenitencjarnej trafiły w czasie rządów PO-PSL do fundacji i stowarzyszeń zajmujących się m.in. wspieraniem aborcji, LGBT i gender.”
- czytamy.

Konrad Wysocki w artykule „F-35 - historyczna szansa dla Polski” informuje, że przy sprzyjających okolicznościach, dostawy do Polski myśliwców F-35 ruszyłyby już w 2024 roku.

Z kolei Jan Przemyłski w tekście „Era ludzi-cyborgów właśnie się rozpoczyna” przygląda się bliżej najnowszemu wynalazkowi sygnowanemu przez ekscentrycznego miliardere Elona Muska. Opracowany przez Neuralink mikrochip ma umożliwić przeniesienie naszej pamięci na fizyczne dyski, w postaci np. obrazu, który widzą nasze oczy.

Szczególnej uwadze polecamy dodatek historyczny z okazji 100-lecia Policji Polskiej.

„Mija sto lat od utworzenia Policji Państwowej. Mocą ustawy z 24 lipca 1919 roku zaczęła działać, w pełni już formalnie, łącząc wcześniejsze formacje, Polska Policja – widomy znak tego, iż Polacy mają swoje państwo, urządzają je po swojemu i jako wolni ludzie dbają także o swoje bezpieczeństwo”.
- napisał w artykule otwierającym dodatek Tomasz Łysiak, szef działu historia w tygodniku „Gazeta Polska”.

Czytaj w tygodniku „Gazeta Polska”.
Tygodnik dostępny również w wygodnej prenumeracie cyfrowej. [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]