Miała wylew, branża się od niej odwróciła. Sharon Stone: "Byli brutalnie nieuprzejmi"

/ Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]

  

Magazyn „Variety” zorganizował dyskusję poświęconą chorobom układu nerwowego u kobiet. Wzięła w niej udział Sharon Stone, która wyznała, że po wylewie "ludzie traktowali mnie w sposób, który był brutalnie nieuprzejmy".

Jak podaje portal wprost.pl, podczas wystąpienia w Los Angeles Sharon Stone przyznała, że w 2001 roku doznała rozległego wylewu, co w jej wypadku oznaczało „dziewięciodniowe krwawienie do mózgu”.

Ludzie traktowali mnie w sposób, który był brutalnie nieuprzejmy. Począwszy od innych kobiet z branży, po sędzię, która prowadziła moją sprawę dotyczącą opieki nad dziećmi. Nie sądzę, by ktokolwiek zastanawiał się, jak niebezpieczny dla kobiet jest wylew i ile czasu zajmuje rekonwalescencja. W moim wypadku to było siedem lat

– zaznaczyła aktorka.

„The Guardian” pisze, iż w czasie, gdy doszło u niej do wylewy, Sharon Stone była w trakcie rozwodu z mężem Philem Bronsteinem. Aktorka przyznała, że w owym czasie straciła nie tylko rodzinę i cześć majątku, ale też pozycję zawodową. Jak wynika z jej słów, pewnym „ratunkiem” był dla niej kontrakt reklamowy z domem mody Dior z 2005 roku.

Opowiadając o swoich przejściach, gwiazda „Nagiego instynktu” porównała się do księżnej Diany.

Ona i ja byłyśmy bardzo popularne. Ona zmarła, a ja miałam wylew. I zostałyśmy zapomniane

– stwierdziła.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, wprost.pl


Wczytuję komentarze...

Utrudnienia po kolizji 3 aut w okolicy obwodnicy Ostródy

/ pixabay

  

Utrudnienia w ruchu występują na drodze krajowej nr 16 w okolicy Ostródy (Warmińsko-mazurskie) po kolizji 3 samochodów. Do stłuczki doszło na węźle drogowym w okolicy obwodnicy Ostródy - podała w piątek policja.

Anna Karczewska z ostródzkiej policji poinformowała, że w kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe i ciężarówka. Nikomu z podróżujących nic się nie stało. Obecnie jeden pas drogi jest wyłączony z ruchu. Utrudnienie może potrwać do 2 godzin.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl