Podli i kłamcy do władzy!

  

„Albo pan Czarzasty nieudolnie udaje cynika zdolnego do dowolnej podłości, albo po prostu jest człowiekiem cynicznym i podłym”, „Czarzasty bierze świadomie udział w okłamywaniu ludzi” – kto to powiedział? Ano Adam Michnik, zeznając przed komisją ds. afery Rywina.

Jak dziś w „Gazecie Wyborczej” zareagowano na to, że podły człowiek zjednoczył lewicę? „Redakcyjni koledzy i koleżanki o sercu po lewej stronie ukradkiem wycierali łzy wzruszenia” – napisał Krzysztof Pacewicz. Hura, wraca podłość, cynizm i kłamstwo! Myśmy przez cztery lata tak za nimi tęsknili, że dziś nie możemy powstrzymać łez. Kap, kap. Porównanie struktur SLD, Wiosny i Razem, ich zasięgu w terenie, nie zostawia wątpliwości, kto będzie rządził na lewicy. O ile cyniczne kpiny Czarzastego ze Schetyny budzą wesołość, o tyle Zandberga po prostu żal. Mefistofeles Czarzasty rozbudził w nim przekonanie, że jako sejmowy mówca zostanie kiedyś jego następcą i przywódcą całej lewicy. Obietnica przekazania Niderlandów brzmi przy tej jak Realpolitik. Otóż na zjednoczonej lewicy więcej od Zandberga znaczył będzie Marek Dyduch, który jako były sekretarz generalny SLD milion razy lepiej wie, jak gra się w postkomunistyczne klocki.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts