Marsz w Obronie Rodziny przeszedł ulicami Białegostoku. Spokój, radość, wartości... ZDJĘCIA

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Dziś ulicami Białegostoku przeszedł Marsz w Obronie Rodziny, w którym udział wzięło wiele osób broniących fundamentalnych zasad. – Nie pozwolimy na profanację naszych wartości – mówiła Anna Kamińska, organizatorka niedzielnego marszu. W odróżnieniu od sobotnich wydarzeń, niedzielny marsz odbył się spokojnie i ulicami przeszli liczni jego uczestnicy, w tym rodziny z dziećmi. ""Cenne jest, że odbył się marsz, że ludzie się nie przestraszyli konieczności obrony rodziny, stawienia czoła narastającej fali totalitarnej ideologii" - dodał publicysta Adrian Stankowski.

Marsz w Obronie Rodziny wyruszył 21 lipca o godz. 13.30 spod pomnika św. Jana Pawła II przy białostockiej archikatedrze – bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

– Dostrzegamy nasilającą się dyskryminację chrześcijaństwa w sferze publicznej. Jesteśmy zwolennikami demokracji i wolnych zgromadzeń, ale profanacja i obrażanie naszych uczuć religijnych przekroczyły wszelkie granice i standardy

– tłumaczyła przez Marszem Anna Kamińska.

Na miejsce przybyli i wzięli udział także m.in. znani aktorzy i dziennikarze, w tym Dominika Chorosińska i Adrian Stankowski.

"Cenne jest, że odbył się marsz, że ludzie się nie przestraszyli konieczności obrony rodziny, stawienia czoła narastającej fali totalitarnej ideologii. Ideologii, która ma zniewalać, która w efekcie musi prowadzić do zamordyzmu"

- podkreślił w rozmowie z Niezalezna.pl publicysta A. Stankowski, który tłumaczył, że ideologia LGBT to ideologia oznaczająca brak tolerancji.

Ale równocześnie zwrócił uwagę, że takie marsze podkreślają wartość i znaczenie rodziny.

"Bardzo się cieszyłem, że na dzisiejszym marszu widziałem liczne rodziny. Bo bycie rodziną to jest najtrudniejszy egzamin przed jakim staje człowiek. Konieczność dbania o siebie nawzajem, lojalności wobec siebie. Aż do śmierci. I ci ludzie, którzy na co dzień ten egzamin zdają, są najlepszymi obrońcami naturalnego ładu w Polsce, wolności i tolerancji" - stwierdził Adrian Stankowski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl, Gazeta Polska Codziennie,


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts