Hakerzy zaatakowali... policję

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Nieznani hakerzy włamali się w nocy z piątku na sobotę do serwisu rozsyłającego informacje prasowe londyńskiej policji metropolitalnej. Opublikowali na stronie i w mediach społecznościowych obraźliwe wiadomości. "Co zrobicie, zadzwonicie po policję?" - kpili.

Hakerzy włamali się do systemu dystrybucyjnego, który automatycznie zamieszcza informacje na stronie i kontach społecznościowych policji, a także rozsyła je do akredytowanych dziennikarzy. Łącznie opublikowano kilkanaście wpisów, które obrażały policję oraz zawierały niepotwierdzone oskarżenia dotyczące innych osób.

Nadinspektor Roy Smith z Metropolitan Police potwierdził, że taki incydent miał miejsce. Napisał na Twitterze, że doszło do "nieautoryzowanego dostępu" do oficjalnych kont policji.

"Nasz zespół prasowy ciężko pracuje, aby usunąć te wiadomości i zadbać o bezpieczeństwo konta. Prosimy o ignorowanie tweetów, dopóki nie potwierdzimy, że nasze konto jest z powrotem pod kontrolą"

- zaapelował.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nie do wiary, co wypisuje Sikorski! Zapewnia, że Jezus... nie potępiał homoseksualizmu

Radosław Sikorski / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Radosław Sikorski znów przekroczył wszelkie granice. Nie dość, że otwarcie zasugerował, że większość księży to homoseksualiści, to jeszcze dodał, że... "Pan Jezus potępiał pedofilię, a nie homoseksualizm".

Radosław Sikorski to absolutnie czołowy polityk Platformy Obywatelskiej. W czasach, gdy w Polsce rządziła koalicja PO-PSL, pełnił rolę ministra spraw wewnętrznych i administracji, ministra obrony narodowej, był też marszałkiem Sejmu. Mimo kompromitujących wystąpień na tzw. "taśmach prawdy", wciąż mało było mu polityki. W maju wybrany został posłem do Parlamentu Europejskiego, oczywiście z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Sikorski w ostatnich miesiącach nie ukrywa swojego negatywnego nastawienia do Kościoła Katolickiego. Już w grudniu 2018 roku mówił, że Kościół "nie jest katolicki, tylko jest sektą nacjonalistyczną". Teraz poszedł jeszcze krok dalej. Zasugerował, że większość księży to... homoseksualiści.

Spotkało się to z ostrą reakcją użytkowników Twittera. Zaczęli dopytywać Sikorskiego o powody jego postępowania.

Ten odpowiedział, brnąc w swoją absurdalną teorię. Dodatkowo stwierdził, że... "Pan Jezus potępiał pedofilię, a nie homoseksualizm".

W takim razie Sikorskiemu można jedynie przypomnieć fragment Biblii -  z Pierwszego Listu św. Pawła do Koryntian:

"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl