Komornik i policja zapukali do drzwi Marcinkiewicza. Były premier... uciekł przez balkon?

Kazimierz Marcinkiewicz / Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

  

Wydawać by się mogło, że serial o alimentach i Kazimierzu Marcinkiewiczu nie może być już bardziej absurdalny. Tymczasem "Fakt" donosi, że gdy komornik, w asyście policji, zapukał do drzwi byłego premiera - ten miał czmychnąć przez balkon w najbliższe krzaki. Sam zainteresowany, gdy został o tę sytuację zapytany przez tabloid stwierdził, że nie wypowiada się dla mediów.

Historia o długach alimentacyjnych Marcinkiewicza jest bardzo długa. Niedawno sam na Instagramie żalił się, że komornik dopadł go... na zawodach i próbował odebrać mu rower. Pojazd nie należał jednak do byłego premiera, więc komornik odszedł z pustymi rękoma.

Tymczasem "Fakt" opisał niecodzienną sytuację w mieszkaniu Marcinkiewicza. Według tabloidu, do drzwi byłego premiera zapukała asesor z kancelarii komornika oraz policjanci. Według relacji "Faktu" Marcinkiewicz na ten widok miał podjąć skuteczną próbę ucieczki.

Nieoficjalnie dziennikarze ustalili, że były polityk opuścił mieszkanie przez balkon, ogródek i żywopłot.

Sam Marcinkiewicz nie zamierza komentować tych doniesień.

Nie wypowiadam się dla mediów, dobrego dnia

- odpowiedział na pytania dziennikarzy tabloidu.

Takie dziwne zachowanie Marcinkiewicza gryzie się nieco z jego niedawną wypowiedzią dla Onetu. W rozmowie z portalem stwierdził, że "z chęcią pójdzie do więzienia Ziobry".

- Wikt i opierunek i spokój, a dam radę, skoro wytrzymałem ze stalkerką trzy lata pod jednym dachem – powiedział.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: fakt.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dobre wieści od premiera. „57 proc. Polaków uważa, że ich dzieciom będzie żyło się dostatniej”

zdjęcie ilustracyjne, / pixabay.com/Pexels

  

57 procent Polaków uważa, że ich dzieciom będzie żyło się bardziej dostatnie. To wynik zdecydowanie lepszy niż w społeczeństwach Francji, Włoch, Szwecji czy Wielkiej Brytanii - poinformował na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, przytaczając wyniki badania amerykańskiego centrum badawczego Pew Reacher Center.

„57 procent Polaków uważa, że ich dzieciom będzie żyło się bardziej dostatnie. To wynik zdecydowanie lepszy niż w społeczeństwach Francji, Włoch, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Odpowiedzialnie budujemy państwo dobrobytu dla obecnych i przyszłych pokoleń”

- napisał premier na Twitterze.

W postawach optymistycznych, jak wynika z badania, prześcignęła nas Ukraina i Litwa. Odpowiednio w tych krajach: 61 i 60 proc. badanych prognozuje, że im dzieciom pod względem finansowym będzie żyło się lepiej.

Największymi pesymistami w tym względzie są Francuzi (16 proc.), Brytyjczycy (22 proc.), Włosi (23 proc.) oraz Hiszpanie (25 proc.).

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl