„Strefa Wolna od LGBT” - Mieszkowski wpadł w furię! Twierdzi, że to... łamanie praw człowieka

/ PrtSc/ TVP Info

  

To akcja faszystowska i łamanie praw człowieka. Tak o naklejce "Gazety Polskiej" - "Strefa Wolna od LGBT" - mówi poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski. Ma też inne rewelacje. - Matka Boska obraziła się na premiera Morawieckiego i opuściła tę relację - stwierdził na antenie TVP Info.

W najbliższym numerze - w kioskach od 24 lipca - dodatkiem do gazety będzie naklejka "Strefa Wolna od LGBT" z przekreślonym tęczowym symbolem, którym często posługują się homoseksualiści, transwestyci i biseksualiści, domagający się m.in. wprowadzenia "małżeństw" jednopłciowych.

Nalepka to znak sprzeciwu nie wobec konkretnych osób, ale wobec radykalnie lewicowej ideologii godzącej w rodzinę i wartości, na których od wieków opiera się europejska cywilizacja.

Choć jeszcze jej nie ma w kioskach, już wzbudziła falę krytyki w środowiskach lewicowych.

Na antenie TVP Info poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski, któremu nie przeszkadzają naklejki z wizerunkiem Matki Boskiej rozklejane na toaletach stwierdził, że "Matka Boska jest wszędzie tam, gdzie są ludzie".

Przypomnijmy: w nocy z 26 na 27 kwietnia br. Elżbieta Podleśna (znana uczestniczka antyrządowych protestów) rozkleiła wokół kościoła, m.in. na przenośnych toaletach i koszach na śmieci, plakaty i nalepki przedstawiające Matką Boską Częstochowską w tęczowej aureoli. Kobietę zatrzymano i postawiono jej zarzut profanacji (art. 196 KK).

Premier Morawiecki powierzył Polskę Czarnej Madonnie. Upolitycznił. Matka Boska obraziła się na premiera Morawieckiego i opuściła tę relację

- mówił.

Co natomiast Mieszkowski myśli o inicjatywie "Gazety Polskiej"? - To jest akcja faszystowska - stwierdza.

Pani Elżbieta Kruk, do niedawna przewodnicząca sejmowej komisji kultury, ogłosiła, że ma nadzieję, że Polska będzie w niedługim czasie wolna od LGBT. To jest łamanie praw człowieka.

Wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz odpowiedział: "Nie wiedziałem, że pan poseł ma taki dar, że wie, na kogo się niebiosa obrażają. W Polsce odbywają się legalnie parady (...) Porównywanie tego do faszyzmu jest policzkiem w twarz dla wszystkich ofiar nazizmu niemieckiego".

Andrzej Szejna (SLD) z kolei wykazywał, że "ma tutaj podejrzenie popełnienia przestępstwa, bo to jest nawoływanie do nienawiści, łamanie konstytucji, która mówi o równości wobec prawa wszystkich bez względu na kolor skóry, wyznanie, czy orientację seksualną".

A jakby ktoś zrobił w innej gazecie akcję: "Strefa wolna od katolików"?

- pytał.

Poseł Kukiz'15 Paweł Grabowski stwierdził, że on, jako katolik, gdyby coś takiego przeczytał, nie poczułby się urażony. - Ich sprawa. Mamy wolność słowa - dodał.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nie żyje szef bułgarskiego Sztabu Generalnego. Gen. Andrej Bocew miał 60 lat

/ Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

W wieku 60 lat zmarł nagle szef bułgarskiego Sztabu Generalnego gen. Andrej Bocew - podało w czwartek wieczorem Ministerstwo Obrony. Bocew zajmował stanowisko szefa obrony, jak nazywane jest to stanowisko w Bułgarii, od marca 2017 r.

W latach 2011-2017 r. generał Bocew był dowódcą bułgarskich sił lądowych.

Na stanowisko szefa obrony, które do 2009 r. było określane jak w innych krajach nazwą "szef sztabu generalnego", mianował go wkrótce po objęciu urzędu w 2017 r. obecny prezydent Rumen Radew.

"Wojsko traci w jego osobie znakomitego żołnierza i dowódcę, który pozostawi swój trwały ślad w wojskowej historii Bułgarii"

- napisano w komunikacie Ministerstwa Obrony Bułgarii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts