Wraca cenzura

  

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienia przeciwko „Gazecie Polskiej” za nalepkę „Strefa wolna od LGBT”. Przy tej okazji spadły na nas tysiące wyzwisk i gróźb ze strony środowisk popierających ideologię LGBT, włącznie z groźbą ataku na serwer „GP”. Od czasów podziemia nie znam cenzury. Być może wrócą czasy, gdy lewactwo zepchnie nas do podziemia. Ale jeszcze nie dziś.

Popierający tę chorą ideologię muszą sobie zdawać sprawę, że bycie homoseksualistą lub aktywistą gejowskim nie czyni nikogo bardziej tolerancyjnym. Oni mają prawo uprawiać seks, jak chcą, i mieć swoje poglądy. My również. Tymczasem za mowę nienawiści uznaje się już sprzeciw wobec narzucania ideologii LGBT. Ma to swoje bardzo niechlubne tradycje. Pierwsze formacje nazistowskie w Niemczech, szczególnie SA, miały związki z ruchami gejowskimi. Ludzi o innych poglądach zastraszały i stosowały wobec nich przemoc. Co prawda, Hitler potem prześladował homoseksualistów, ale była to cena za poparcie ze strony wielkiego kapitału i formacji nacjonalistycznych. Nie zmienia to jednak faktu, że narzucanie siłą ideologii zawsze obraca się przeciw demokracji i prawom ludzi.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts