Cracovia znakomicie zaczęła mecz rewanżowy, bowiem Rafael Lopes już w drugiej minucie wyprowadził "Pasy" na prowadzenie. Do przerwy krakowianie kontrolowali przebieg starcia, lecz na samym początku drugiej połowy zostali zaskoczeni przez gości. Connor Ronan wyrównał na 1:1.

Doszło do dogrywki i niestety powtórzył się scenariusz z drugiej części spotkania. Krótko po rozpoczęciu trzeciej części meczu, Eric Ramirez strzelił na 2:1 dla Dunajskiej Stredy. Zmęczeni piłkarze prowadzeni przez trenera Michała Probierza usiłowali doprowadzić do wyrównania, lecz nie potrafili wykorzystać dobrych sytuacji pod bramką gości. Jeżeli nie trafia się w światło bramki, meczu się nie wygra. Cracovia trafiła, ale zbyt późno - w ostatniej akcji meczu wynik na 2:2 ustalił Filip Piszczek.

Do drugiej rundy eliminacji awansowali jednak Słowacy, gdyż strzelili oni więcej bramek na wyjeździe.

Cracovia Kraków - DAC 1904 Dunajska Streda po dogrywce 2:2 (1:0, 1:1).

Bramki: 1:0 Rafael Lopes (2), 1:1 Connor Ronan (47), 1:2 Eric Ramirez (93), 2:2 Filip Piszczek (120+2).

Żółte kartki: Cracovia - David Jablonsky. DAC - Lukas Cmelik, Kristian Kostma, Erick Davis, Danyło Beskorowajny.

Sędzia: Athanasios Tzilos (Grecja). Widzów: 13 245