Neutralizowanie medialnych histerii

  

W bieżącym roku media liberalno-lewicowe wykreowały dwie wielkie histerie społeczne: związaną ze śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i będącą reakcją na film braci Sekielskich. Osoby oglądające telewizję po morderstwie Adamowicza, działacza lokalnego, miały poczucie, że umarł jakiś przywódca narodu – ktoś w rodzaju króla czy marszałka Piłsudskiego.

Wywołanie narodowej żałoby nieadekwatnej do sytuacji miało być w istocie narzędziem do zdeprecjonowania PiS. Również film o kilku księżach pedofilach został wykorzystany do wzbudzenia histerii, której celem był brutalny atak na Kościół. Niestety, owym histeriom ulegli także, z nielicznymi wyjątkami, prawicowi politycy, dziennikarze i publicyści, przyczyniając się w ten sposób do realizacji celów autorów histerii. Jednym z doniosłych zadań, które stają przed prawicowymi elitami – politykami i pracownikami mediów – jest zatem uczenie się sztuki neutralizowania medialnych histerii. Jeśli prawica nie opanuje tej umiejętności, co w sytuacji zdecydowanej dominacji mediów liberalno-lewicowych jest bardzo trudne, poparcie dla niej może nagle ulec załamaniu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: niezalezna.pl, PAP

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts