Obłudnicy

  

Po ostatnim forum programowym PO-KO chyba dla wszystkich stało się jasne, że Grzegorz Schetyna nie zamierza stworzyć żadnej koalicji przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Swój dług wobec postkomunistów spłacił podczas ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego, umieszczając na jedynkach byłych sekretarzy PZPR i działaczy ZSL.

Oczywiście szefowie PSL nadal będą opowiadać niestworzone historie, jakoby to nie chcą razem z PO budować nowej lewicy, co do tej pory jakoś im nie przeszkadzało. Prawda jest taka, że dostali kosza i muszą startować samodzielnie. Schetyna, nie wchodząc w koalicję, z łaski biorąc na listy jakichś zdrajców z innych partii, zapewni sobie spokój i pewność, że nikt mu przez następne cztery lata nie zagrozi i nie spróbuje zająć jego miejsca.

Ci, którzy byli mu posłuszni, dostaną biorące miejsca na listach wyborczych i to im powinno wystarczyć. Mając do dyspozycji olbrzymie pieniądze z budżetu państwa, będzie miał środki i czas, żeby wzmocnić się przed następnymi wyborami parlamentarnymi. I całe towarzystwo przez następne lata, tak jak dotąd, będzie szkodzić Polsce, obłudnie opowiadając o jakichś wyższych celach, które ich łączą.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts