Pazura o nowych "Psach": scenariusz wbił mnie w fotel

17 stycznia 2020 r. do kin wejdzie długo oczekiwana trzecia część "Psów" Władysława Pasikowskiego. "Scenariusz wbił mnie w fotel. Spowodował dreszcz emocji. Dialogi są fajne i na czasie" - powiedział Cezary Pazura o filmie "Psy. W imię zasad" na antenie radia RMF FM.

Cezary Pazura
fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Akcja "Psów 3" zaczyna się w momencie, w którym Franz Maurer po 25 latach wychodzi z więzienia. W najnowszej części kultowego filmu Władysława Pasikowskiego zagrają m.in. Bogusław Linda, Cezary Pazura i Artur Żmijewski, którzy ponownie zagrają role Franza Maurera, Waldemara "Nowego" Morawca i Radosława Wolfa. Cezary Pazura był gościem RMF FM, gdzie podzielił się swoimi wrażeniami z pracy na planie nowych "Psów":

Kręcimy dość mocne sceny i zachowujemy się czasem jak dzieciaki, które po latach znów dorwały się do ulubionej zabawki. (...) Nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja. 

- powiedział aktor w rozmowie z Katarzyną Sobiechowską-Szuchtą. 

Pazura wyznał, że scenariusz filmu "wbił go w fotel, spowodował dreszcz emocji". 

Dialogi są fajne i na czasie

- dodał odtwórca roli "Nowego".

Historia, którą zobaczymy w trzecich "Psach", mogłaby się przydarzyć każdemu

- zdradza aktor, podkreślając, że film ma duży potencjał i  on sam ma wobec niego "jeszcze większe oczekiwania niż widzowie". Film "Psy. W imię zasad" wejdzie do kin 17 stycznia 2020 r.

 Źródło: RFM FM, niezalezna.pl

 

#Cezary Pazura #Psy #władysław pasikowski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo