Lemingowy program

  

Na konwencji programowej Grzegorz Schetyna wspominał pana Kamila, który pożalił się, że za pietruszkę płaci 20 zł więcej, a także pewną starszą panią, która opowiedziała się za wprowadzeniem małżeństw homoseksualnych, by „dać im żyć”. Widać, na jakiej podstawie i z jakim wyobrażeniem o rzeczywistości PO próbuje ułożyć program. Zwrot PO ku lewicowym i homoseksualnym hasłom podyktowany jest właśnie tak miarodajnymi informacjami. To pomysły warszawki znad sojowego latte.

Podobno kierownictwo PO ma badania, które tak właśnie definiują oczekiwane przez ludzi priorytety. Znając ich profesjonalizm, można założyć, że przeprowadzono je wśród przedstawicieli „młodych, wykształconych, z wielkich miast”. I wyszła im lemingowa, wielkomiejska nowomowa – liberalizacja aborcji oraz małżeństwa gejowskie jako przejaw wolności, a obniżenie ZUS dla prowadzących biznes jako program gospodarczy. Dorzucili do tego coś, co wydaje im się, że mogłoby w przekazach partyjnych rywalizować z 500+. Jednak bez informacji, jak chcą program sfinansować. Zamknięci we własnym świecie, oderwani od problemów zwykłych Polaków, zgadujący, czym można zwieść wyborców. Nie dajcie się im nabrać. To puste obietnice.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts