Rosjanie nie mogli zdzierżyć porażki z Polską. Po meczu doszło do rękoczynów! WIDEO

Polscy siatkarze pokonali Rosję 3:2 w półfinale Uniwersjady w Neapolu. Nasi wschodni sąsiedzi swoją frustrację po porażce postanowili pokazać w absolutnie niesportowy sposób.

Zdjęcie ilustracyjne
screen z youtube.com @Volleyball World

W tym meczu mieliśmy prawdziwą huśtawkę nastrojów. Polacy prowadzili już 2:0 po pewnie wygranych setach do 21 i 15, lecz w kolejnych dwóch partiach lepsi byli Rosjanie. Doszło do decydującej odsłony, w której gra była niezwykle zacięta. Emocje buzowały u zawodników obu ekip. Jednak po meczu stało się coś, co nieczęsto oglądamy na boiskach siatkarskich.

Gdy Polacy przypieczętowali wygraną 3:2, sfrustrowani reprezentanci Rosji... ruszyli na drugą stronę siatki. Doszło do przepychanek, interweniować musieli m.in. trenerzy polskiej reprezentacji - Paweł Woicki i Daniel Pliński. Ostatecznie po kilku minutach zaprowadzono porządek, jednak pozostał niesmak po zachowaniu rosyjskich siatkarzy.

Mimo nieukrywanej frustracji Rosjan, w finale Uniwersjady zagrali Polacy. W meczu finałowym przegrali z Włochami po zaciętym boju 2:3, ale do Polski wrócą z podniesioną głową i srebrnymi medalami. Nagranie z meczu poniżej:

A Rosjanie? Cóż, przegrywać też trzeba umieć!

 


Źródło: niezalezna.pl

#Uniwersjada #siatkówka #przepychanki #mecz #Polska Rosja

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo