„Nic co dane, nie będzie odebrane”. A pamiętacie, jak zapewniali ws. wieku emerytalnego?

Grzegorz Schetyna / twitter.com/SchetynadlaPO

  

- Programy socjalne, w tym 500 plus, są potrzebne - nic co dane, nie będzie odebrane - zapewnił dziś Grzegorz Schetyna podczas Forum Programowego Koalicji Obywatelskiej. A co dziś mówił np. o emeryturach? "Można to było przeprowadzić na zasadzie dobrowolności i zachęt, a nie przymusu" - przyznał. Tak samo zapewniali Polaków przed wyborami w 2011 roku, że nie podniosą wieku emerytalnego. Pamiętamy, jak to się skończyło.

Grzegorz Schetyna miał dziś swoje pięć minut. Przekonywał, jak w Polsce może być pięknie za ich rządów... Co ciekawe, co innego mówił dziś szef Platformy Obywatelskiej, co innego mają w programie.

Dziś mówią, że ich działania ws. zmuszenia Polaków do dłuższej pracy były błędem. Schetyna powiedział dziś, że "programy socjalne, w tym 500 plus, są potrzebne".

"Powtórzę po raz kolejny - nic co dane, nie będzie odebrane" - oświadczył.

Tak samo przekonywali w 2011 roku. Pamiętacie, jak Tusk i jego ekipa z Platformy Obywatelskiej w połączeniu z Polskim Stronnictwem Ludowym obiecywali, że nie podniosą wieku emerytalnego? Zrobili to tuż po wygranych przez siebie wyborach parlamentarnych.

Teraz ta sama ekipa przekonuje, że zostawią "500 plus".

Choć w ich programie na stronie PO możemy czytać:

Zlikwidować - nie, ale zreformować – tak.

Słowo klucz - zreformować. Polacy w ostatnich wyborach parlamentarnych w 2015 roku pokazali, co myślą o tych "reformach" Platformy i gremialnie im podziękowali.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wpadł podejrzany o atak hakerski na urząd podatkowy

Zdjęcie ilustracyjne / pxhere.com/creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/

  

Bułgarska policja zatrzymała podejrzanego o atak hakerski na Krajową Agencję Przychodów (NAP), co doprowadziło do wycieku danych osobowych i finansowych milionów ludzi - poinformowała dziś rzeczniczka resortu spraw wewnętrznych Bułgarii.

"Mamy podejrzanego, który został zatrzymany"

- powiedziała rzeczniczka MSW, nie ujawniając więcej szczegółów

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl