Kilka dni po premierze ten serial pobił wszelkie rekordy na Netflixie! Znacie "Stranger Things"?

"Stranger Things" / twitter.com/Netflix

  

Na 3 sezon "Stranger Things" twórcy kazali czekać aż 2 lata. Fani serialu już od dnia premiery szturmowali platformę Netflix. W ciągu czterech dni obejrzało go ponad 40 milionów widzów!

"Stranger Things" to serial, który zdecydowanie trzyma w napięciu. Zdjęcia, muzyka  i genialna obsada sprawiają, że wierni fani czekają z niecierpliwością na kolejne odcinki. 3 sezon serialu miał swoją premierę 4 lipca, a widzowie spragnieni nowych wieści z Hawkins rzucili się do oglądania. 

W tym sezonie bohaterowie są już dużo starsi, a do obsady dołączyły nowe osoby - chociażby Maya Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke.

Serial odniósł ogromny sukces, a w ciągu czterech dni od premiery nowego sezonu, obejrzało go już ponad 40 milionów widzów! Tym samym pobił rekord oglądalności na Natflixie. Platforma pochwaliła się tym wynikiem w mediach społecznościowych. 

Kto zna "Stranger Things", tego ten wynik nie powinien dziwić. Serial bowiem wciąga już od pierwszych chwil pilotażowego odcinka. A kto nie widział - niech nadrobi straty.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zapytano Polaków o motywy zostania politykiem. Ci nie owijali w bawełnę!

/ Zdjęcie ilustracyjne / twitter.com/KancelariaSejmu

  

Z opublikowanego przez CBOS badania wynika, że najczęstszą motywacją do startu w wyborach parlamentarnych jest posiadanie władzy. Tak odpowiedziało 43 proc. badanych. 31 proc. wskazało, że ludzie angażują się w politykę celem pomocy innym i zrobienia czegoś dobrego. 28 proc. wprost odpowiedziało, że politycy chcą mieć więcej pieniędzy oraz chcą realizować program swojej partii.

Według 17 proc. badanych posłowie chcą mieć "wygodne, łatwe i przyjemne życie", zdaniem 16 proc. - chcą być sławni i popularni; 6 proc. badanych wybrało odpowiedź "trudno powiedzieć".

CBOS zapytał także, czy badani mają poczucie, że w nowym Sejmie znaleźli się posłowie, którzy "myślą o polskich sprawach" podobnie jak oni. Zdaniem 16 proc. większość posłów myśli podobnie jak oni, według 57 proc. niektórzy posłowie myślą podobnie jak oni, a według 14 proc. badanych w Sejmie nie ma posłów, którzy myśleliby podobnie jak oni.

W sondażu zapytano także badanych, dlaczego ich zdaniem ludzie decydują się zostać parlamentarzystami. Zdaniem 28 proc. posłowie chcą mieć więcej pieniędzy, według 43 proc. posłowie chcą mieć władzę, 28 proc. - chcą realizować program swojej partii, według 17 proc. - chcą mieć "wygodne, łatwe i przyjemne życie", zdaniem 16 proc. - chcą być sławni i popularni, zdaniem 31 proc. chcą pomóc innym i zrobić coś dobrego, a 6 proc. badanych wybrało odpowiedź "trudno powiedzieć".

CBOS podkreślił, że poprzedni Sejm na koniec kadencji cieszył się wyjątkowo dobrymi ocenami działalności, co znajduje odzwierciedlenie także w całościowej ocenie jego funkcjonowania.

Opinię, że skutecznie radził sobie z wyzwaniami, wyraża zdecydowanie większy odsetek ankietowanych niż w przypadku wcześniejszych Sejmów. Wśród respondentów przeważa opinia, że nowo wybrany Sejm będzie podobny do poprzedniego – nie będzie ani lepszy, ani gorszy. Jednak biorąc pod uwagę dobre oceny dotychczasowego składu izby niższej parlamentu, można uznać to za dość optymistyczne przewidywania. Relatywnie duża część Polaków jest przekonana, że Sejm IX kadencji będzie reprezentował interesy społeczeństwa i jego różnorodność lepiej niż poprzedni, a także że będzie podejmował bardziej trafne decyzje

- czytamy w komentarzu.

CBOS przeprowadził sondaż metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 7-17 listopada 2019 roku na liczącej 944 osoby reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl